FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy stosujecie alarmy antywłamaniowe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycjaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 101

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne...my zainwestowaliśmy właśnie w taki od http://alset-system.com.pl/ także mamy nadzieję, że się sprawdzi. Ktoś może miał u siebie podobny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
fredi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, stosujemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boccek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym dodatkowym zabezpieczeniem przed włamaniem jest system alarmowy zainstalowany w obiekcie.

Po pierwsze alarm, a w szczególności sygnalizator zewnętrzny skutecznie odstrasza włamywaczy. Po drugie, jeśli już ktoś niepowołany wtargnie do chronionego domu, to niezwłocznie uruchomi sygnalizację alarmu. Bandyta będzie miał parę sekund, aby uciec w strachu, zanim przyjedzie ochrona, właściciel lub policja.

Z powyższego przykładu możemy wyciągnąć prosty wniosek: system alarmowy to dodatkowe, ale bardzo ważne i skuteczne zabezpieczenie obiektu. Alarm spełnia dwie ważne funkcje: informacyjną - sygnalizuje o włamaniu oraz funkcję prewencyjną - odstrasza złodziei.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziunka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freedii haha : )ale się rozpisałeś : D dłużej już się nie dało chyba co ? Jeśli o mnie chodzi to sprawa ma się w taki sposób iż po prostu no wiecie ja mieszkam w bloku i nie mam po prostu potrzeby stosowania jakiś takich no wiecie systemów alarmowych bo po prostu no wiecie nie jest mi to przydatne - chyba uważam, że ok to może być do dużych domów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bloki również mają swoje systemy alarmowe tylko zależy na jakiej dzielnicy mieszkasz czy w mieście. Ja na przykład mam kamery na kązdym bloku czy w klatce i blokowane drzwi do klatki schodowej kodem jest to w jakiś sposób dobrym rozwiązaniem wydaje mi się, jeżeli chodzi o blok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foccus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja stosuję tego typu zabezpieczenia w moim domu. Okna na parterze są obsadzone czujnikami, które po wyjściu są "uzbrajane". Jak ktoś otworzy okno to uruchamia się głośny alarm dźwiękowy. Oprócz tego z dwóch stron domu oraz w korytarzu są zamontowane kamery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agaw
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoim domu zamontowany. Lepiej założyć sobie, żeby czuć się bezpiecznie. Przynajmniej jestem pewny, że się do mnie nikt nie włamie
_________________
Profesjonalna wycena nieruchomości warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonany, że sam system antywłamaniowy nie będzie wystarczający. Bezpieczeństwo będzie pełniejsze, jeśli zastosujemy dodatkowo jeszcze system kamery. Ja mam monitoring z ivel.pl i zaskoczyło mnie to, jak bardzo kamera potrafi odstraszyć potencjalnych złodziei. Świetne doradztwo sprawiło, że nie miałem żadnych wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kastykor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WE moim przyszłym domku właśnie chce zrobić znaczy założyć taki alarm antywłamaniowy ale muszę to dobrze przemyśleć bo bez sensownie nie ma sensu go dawać i tracić na to pieniądze chyba że będę się czuł jakoś zagrożony chociaż to mało jest prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alarm albo pies to najlepsze rozwiązanie. Przezorny zawsze ubezpieczony jak to mówią. Lepiej w coś takiego zainwestować niż potem pluć sobie w brodę, że się nie założyło i ktoś coś ukradł. Chyba, że ubezpieczenie nieruchomości to pokryje, wtedy nie trzeba się martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grejtyno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sporo poczytać na ten temat, ogólnie nie ma uniwersalnych rozwiązań. Wszystko zależy od tego jaki to jest obiekt, jak chcemy zabezpieczyć, kto ma dostęp, itp. Pies raczej nie upilnuje tak domu na alarmy też są sposoby ale na pewno jest to spore zabezpieczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór drzwi wbrew pozorom nie jest taki prosty. Jeśli się nie znasz na tym to po prostu zleć to specjalistom. Może wyjdzie Cię trochę drożej, ale przynajmniej będziesz wiedzieć za co płacisz i będziesz czuć się bezpiecznie. W końcu chodzi o drzwi antywłamaniowe. Przykład cen masz podany na stronie jednej z krakowskich firm http://www.ekoplast-krakow.pl/cennik oferującej drzwi, okna i rolety. W razie pytań możesz do nich napisać albo zadzwonić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kikksen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przy obecnych niskich cenach alarmów warto z takich skorzystać - nie jest to żadna fanaberia. Warto mieć coś takiego w domu - potrafi skutecznie odstraszyć złodziei i nawet nie będziemy wiedzieć kiedy system zda egzamin Smile - złodziej może zauważyć jakąś puszeczkę czy kamerę i od razu zrezygnuje....
_________________
Dobry sklep z elektroniką, odzieżą: Aligato.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alarmy antywłamaniowe to jest teraz podstawa. Wiadomo jakie rzeczy się dzieją, więc jak to mówią - przezorny zawsze ubezpieczony ;0 Koszt takiego alarmu nie jest nie wiadomo jaki, więc dla świętego spokoju warto zainwestować Wink Dobrą opcją są też kamerki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę was martwić, ale system można łatwo wyłączyć, albo zakłócić jego działanie. Dlatego zdecydowanie lepsza opcją jest inwestycja w drzwi antywłamaniowe i szyby antywłamaniowe, które ciężko sforsować i jest to nie zbyt opłacalne dla potencjalnych włamywaczy. Jeśli chodzi o szyby to warto zainwestować w szyby P4, czytałam o nich wiele w poradniku na http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/szyby-p4-czy-warto1 , szczególnie jeśli mieszkacie w domu, albo na parterze, powinniście zastanowić się nad takim rozwiązaniem, dla własnego świętego spokoju Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy