FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki komputer do domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrowka09
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam komputera stacjonarnego do 4K. Co polecicie w tej cenie? Chodzi mi o jakiś model do pracy zdalnej
_________________
Praktyczne szkolenia warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie dobrego komputera a niestety przepłacać, to moim zdaniem warto zajrzeć na stronę internetową tego sklepu online: komputerymarkowe.pl . Przyznam szczerze, że udało mi się tam znaleźć świetny komputer Lenovo ThinkPad X230 2,6GHz 3320M atrakcyjnej ceny. Jeśli chcielibyście jakiś kupić, to sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz80PL
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 78

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o laptopach Lenovo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 776

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://programy.net.pl/program,gimp.html znajdziecie najróżniejsze, darmowe programy komputerowe, które pomogą Wam usprawnić działanie Waszego komputera. Na stronie znajdziecie również wiele artykułów o nowinkach technologicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 4:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zakupić komputer stacjonarny, to z pewnością warto dobrać do niego odpowiedni monitor. Na stronie https://sprzetowo.pl/monitory możecie znaleźć szeroki wybór monitorów o różnych parametrach, wielkościach i budżecie. Myślę, że każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie, a w razie wątpliwości możecie liczyć na pracowników, którzy chętnie wam doradzą w zakupach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateuszpoltusk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 8

PostWysłany: Nie Paź 24, 2021 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej taki z dobrym dyskiem SSD - sprawdź ranking przed zakupem i zaoszczędź pieniądze - https://chlodzeniepc.pl/dysk-ssd-256gb-do-laptopa-poradnik/ pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dariusz80PL napisał:
A co sądzicie o laptopach Lenovo?


Osobiście bardzo polecam! Mój "lenio" ma już 9 lat a działa dalej bez zarzutu Smile Także jak przejdzie w końcu na zasłużoną emeryturę to zastąpię go nowszym modelem ale też Lenovo Wink Jak zastanawiasz się nad zakupem, to zobacz sobie ofertę sklepu Device Mają tam poleasingowy sprzęt komputerowy od dobrych producentów (Lenovo też tam znajdziesz), fajne ceny, rok gwarancji i możliwość zwrotu produktu, jak Ci zwyczajnie w świecie nie podejdzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ofert na komputery mam kilka na oku https://komputerymarkowe.pl/laptopy-poleasingowe/3066-lenovo-thinkpad-t550-core-i7-26ghz-5600m.html jest jedną z nich, bo wydaje mi się, że lenovo thinkpad t550 i7 z takim procesorem będzie sprawował się dobrze. Jakie jest wasze zdanie na ten temat dalibyście tyle pieniędzy za ten sprzęt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komputer to jedno ale gry to drugie Smile A ja gram w DOTA 2, ostatnio wciągnąłem się jeszcze bardziej, co prawda gram na komputerze, ale rozrywka naprawdę epicka Very Happy Nie wiem czy też lubicie gry multiplayer, ale polecam, wśród moich znajomych to jest hit. Najlepsze info o grze tutaj znalazłem: https://www.iforbet.pl/forSPORT/2663/dota-2--historia-gry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 5:18 pm    Temat postu: komputer Odpowiedz z cytatem

A gdzie zamawiacie akcesoria komputerowe? Ja niedawno zamówiłam dysk od Goodram i powiem wam, że sprawdził się fantastycznie. Również jego cena nie była wysoka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wygodniej grać na komputerze niż na konsoli. A jeśli chodzi o zakup komputera do gier to można też wybrać komputer poleasingowy. Takie oferty znajdziecie na stronie https://at-outlet.pl/laptopy-dell/dell-precision-7520-15-6-i7-6820hq-16gb-480gb-win10-gw12 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż ostatnio składał PC dla syna. Syn miał mocno określone oczekiwania pod względem zawartości jak i obudowy, karty graficznej itp. Jest typowym maniakiem gamingowym. Przy okazji tej zmiany zmieniliśmy pakiet internetowy+tv w Elpos by łącze było szybsze i stabilne. Skorzystałam na tym również ja gdyż w pakiecie telewizyjnym mam bardzo ciekawych programów, które fajnie zapełnią mi długie zimowe wieczory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danza
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 30, 2021 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam starego laptopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Czw Gru 09, 2021 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzęt to jedno ale warto tez pomyśleć o szybkim i stabilnym internecie, to ważne zwłaszcza, gdy pracuje się w domu. Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie ciekawej oferty to polecam lokalnego dostawcę Elpos. Jestem ich klientem od kilku miesięcy, polecam Smile wysoka jakość usług, niewysokie ceny abonamentów, pomocna obsługa klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tweeki napisał:
sprzęt to jedno ale warto tez pomyśleć o szybkim i stabilnym internecie, to ważne zwłaszcza, gdy pracuje się w domu. Jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie ciekawej oferty to polecam lokalnego dostawcę Elpos. Jestem ich klientem od kilku miesięcy, polecam Smile wysoka jakość usług, niewysokie ceny abonamentów, pomocna obsługa klienta.


Ja właśnie stałem się ich nowym klientem. Skorzystałem z ich oferty świątecznej, która wypada bardzo atrakcyjnie. Internet 100Mb/s już został podłączony w mym mieszkaniu i działa ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy