FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łazienka - porady i wskazówki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Lis 17, 2021 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też przeczytać nieco o tym, jak położyć włoskie płytki. Ciekawy tekst można znaleźć tutaj https://superbudowlani.pl/wloskie-plytki-na-podlodze-na-scianie-jak-gdzie-klasc-wloskie-plytki. Dla mnie włoskie kafelki są pięknie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ed.sauer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 22, 2021 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płytki mogą mieć dowolne wykończenie – matowe, satynowe lub połyskujące. Jakie z nich byście wybrali? Wiele o nich udało mi się przeczytać na https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/plytki-matowe-do-domu-co-musisz-o-nich-wiedziec-3171.html. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie matu i połysku. Mat pozwala zapomnieć o zaciekach i śladach, jednak nie musimy całkowicie rezygnować z błyszczenia. Możemy połączyć matowość z subtelnym połyskiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam u siebie pralkę Electrolux Perfect Care i jestem z niej bardzo zadowolona. Ma super dodatkowe funkcje, jak dostosowanie czasu prania do wielkości ładunku czy opcja dodania pary, która zwiększa skuteczność prania. Warto też poczytać o suszarkach z tej samej linii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Nie Sty 09, 2022 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli szukacie przede wszystkim dobrego i funkcjonalnego wyposażenia łazienkowego to tutaj śmiało mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę marki Oltens https://oltens.com/pl/ u których będziecie mogli liczyć zarówno na szeroki wybór propozycji, konkurencyjne ceny i duże wsparcie obsługi aby dopasować wszystko pod wymiar. Licząc jednocześnie na terminowość dostaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mijabela
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 23

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za ciekawe namiary i cenne wskazówki Smile tego właśnie szukałam, pozdrawiam!
___________
pompy ciepła Katowice⭐ - Proecology to lider na rynku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy