FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Firma w Anglii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
remik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 73

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 2:40 pm    Temat postu: Firma w Anglii Odpowiedz z cytatem

Heja, szukam informacji na temat jak założyć spółkę w Uk oraz jakie są koszty prowadzenia, czy ktoś z was ma jakaś wiedzę na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wawa111
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 29

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że sporo informacji znajdziesz tutaj http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk/rejestracja-firmy-w-anglii/ na temat zakładania firmy w Anglii, to biuro ma tez w kraju u nas swoje filie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
litosX5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 73

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też się popytać prędzej np na forach polonijnych w Wielkiej Brytanii.
___________________
pudełko na biżuterię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alice29
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak ogarniać zwrot podatku przy działalności prowadzonej za granicą? Mam na myśli Niemcy. Czy firmy, które rozliczają zwrot podatku, typu Europejskie Centrum Podatkowe albo Euro Punkt zajmują się taką obsługą, jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alice29
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak ogarniać zwrot podatku przy działalności prowadzonej za granicą? Mam na myśli Niemcy. Czy firmy, które rozliczają zwrot podatku, typu Europejskie Centrum Podatkowe albo Euro Punkt zajmują się taką obsługą, jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej prowadzić firmę w Polsce? Nie jest tu wcale tak źle Wink
Księgowość możesz prowadzić samodzielnie na https://wfirma.pl/ co pozwoli ci na spore oszczędności. Specjaliści z tego portalu cały czas służą radą i wsparciem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że myślisz o założeniu firmy w Anglii chociaż wiem, że wszelkie formalności prawne mogą odstraszać. Procedury biurokracji brytyjskiej wydają się nie do przeszkodzenia dla laika ale nie musisz sam się tego podejmować. Polecam kontakt z http://cracovia.org.uk/ , którzy oferują usługi księgowości i obsługi prawnej dla przedsiębiorców, którzy chcą zarejestrować działność w UK. Wszystko Ci wyjaśnią, pomogą w dokumentacji i poprowadzą sukcesywnie w kierunku legalnego założenia swojej firmy na Wyspach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest mieć firmę w Anglii, ale jestem ciekawa jak wygląda zwrot podatku z uk. Zastanawiam się sama nad wyjazdem za pracą i jestem ciekawa jak to wszystko tam wygląda. Może ktoś jest w stanie troszkę na ten temat napisać? Ten temat mnie nurtuje i nie wiem czy podołam właśnie z takimi papierkowymi rzeczami. Więc za wszelkie info będę wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast polecam Ci pomyśleć o innych rynkach takich jak np. Szwecja. Tam możliwości rozwoju firmy też są duże, a przedsiębiorców z Polski jest mniej niż w Anglii. Jeżeli temat Cię zainteresuje, to skontaktuj się z https://www.plsekb.pl/ - oni oferują profesjonalną pomoc w tym obszarze. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku zakładania własnej działalności na pewno warto zwrócić uwagę na usługi firm specjalizujących się w obsłudze spółek, rachunkowości itd. Zw swojej strony szczerze polecam Wam tą: http://accountancy4you.com/pl/ Mają dogodną ofertę i prosperują na rynku angielskim naprawdę długo. Z pewnością możecie liczyć na ich doświadczenie i profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy