FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Warto kupić naklejki na ścianę?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 10:12 am    Temat postu: Warto kupić naklejki na ścianę? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o naklejkach na ścianę?
Czy to jest jeszcze dobry pomysł czy już nikt sobie takich dekoracji w mieszkaniu nie robi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie czemu nie?
Myślę, że naklejki na ściany są o tyle ciekawą dekoracją, że wzorów jest nieskończenie wiele. Tak naprawdę sami możemy nawet jakiś stworzyć.
Warto sobie przejrzeć oferty sklepów, np. http://www.enaklejki.com.pl/pl/naklejki-na-sciany
O tym jak to będzie wyglądało u ciebie w mieszkaniu zdecyduje na pewno to, jaką naklejkę wybierzesz i gdzie ją umieścisz. No i wiadomo, że nie do każdego pomieszczenia to będzie pasowało...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam naklejek na ścianach, ale mam na nich napisany, które sama wykonałam. Co prawda na samym początku brałam pod uwagę właśnie naklejki, ale ostatecznie ze względów finansowych, a także wizualnych zdecydowałam się na namalowanie liter za pomocą szablonu. Naklejki nie należą do najtańszych produktów, a jeśli ktoś chce mieć spory napis lub wzór, to wtedy musi przeznaczyć na to sporą sumę pieniędzy. Szablon możemy wykonać samodzielnie, bo jest to bardzo proste, szybkie i tanie, bo wystarczy do tego zwykły karton. O wykonaniu szablonu i malowaniu z jego pomocą wzoru na ścianie możecie poczytać tutaj https://www.dulux.pl/pl/wskazowki-i-porady-dotyczace-aranzacji/szablony-malarskie-na-sciane . Jest to bardzo fajny poradnik, który opisuje to w sposób ciekawy i łatwy do zrozumienia. Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to namalowana farbą dekoracja na ścianie wygląda bardzo naturalnie czego nie można powiedzieć o naklejce, która jest wykonana z całkiem innego materiału i ma całkiem inną powierzchnię. Nawet najlepsza i najdroższa naklejka będzie wyróżniała się na ścianie i będzie wyglądała moim zdaniem sztucznie. Jeśli nie chcecie przepłacać i chcecie mieć fajne dekoracje na ścianie, to zdecydujcie się na malowanie ich z pomocą szablonu, a nie na naklejanie naklejek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie takie naklejki nie przemawiają, wole bardziej klasyczne dekoracje takie jak np. dekoracyjne listwy przypodlogowe: http://www.melagu.pl/listwy-podlogowe/listwy-przypodlogowe/ jednak żeby cos takiego prezentowało sie dobrze pomieszczenie powinno być stosunkowo duże i wysokie. W mniejszych mieszkaniach takie rzeczy się po prostu nie sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściany jak ściany, ale nikomu nie życzę malowania metalu, na jakichś rurach czy gdzieś.
To jest istna tragedia, nawet jak ma się takie super fachowe farby jak tu piszą: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/farba-do-metalu-jak-wybrac-jaka-bedzie-najlepsza/429/ czy masę innych sprzętów.
Po prostu mozolna robota w porównaniu do przyjemnego malowania gładkich ścian Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilka59
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 2:56 pm    Temat postu: Naklejka na ścianę Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto jest kupić taką naklejkę na ścianę, ponieważ moim zdaniem ożywia to wnętrze i nadaje mu takiego niepowtarzalnego uroku. Mnie najbardziej podobają się kwiaty i wodospady, ale każdy z nas lubi przecież coś innego. Fajne naklejki widziałam tutaj: https://www.fototapeta24.pl/naklejka . Ja jakieś trzy tygodnie temu kupiłam naklejkę do salonu i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze sprobujecie tapety flizelinowe? Każde pomieszczenie domu lub mieszkania to nie tylko jego funkcje praktyczne, lecz także określony klimat i atmosfera. Tanie i ładne tapety na ścianę, to oryginalny pomysł na Twoje wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dekorację ścian, to mi na przykład bardzo podoba się mech na ścianach, a nawet całe zielone ściany z mchu. Widziałam ostatnio takie realizacje na stronie internetowej https://www.4naturesystem.com/pl/dekoracyjny-mech-na-scianie-mech-lesny. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł z naklejkami wydaje mi się naprawdę fajny. Przy czym można by było pomyśleć tutaj także o niebanalnych obrazach. Duży wybór tego rodzaju produktów znajdziemy na https://toktik.pl/ . Jakość wykonania w tym przypadku jest naprawdę wysoka, a co więcej różnorodność dostępnych tutaj dekoracji, czy też tapet naprawdę duża. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy od gustu danej osoby. Skoro to nasze mieszkanie, to my musimy czuć się w nim dobrze, niezależnie od tego co jest aktualnie modne. Mnie osobiście bardzo podobają się naklejki w pokojach dziecięcych, jako subtelne i praktyczne dekoracje, które łatwo zmienić gdy dziecku przejdzie faza na daną bajkę Smile Jednak jeśli chodzi o dekoracje ścienne https://kronosfera.pl/p/dekoracja-scian,103 w pozostałych pomieszczeniach, to zdecydowanie bardziej stawiam na klasykę, w postaci na przykład imitujących naturalne drewno paneli... takie ściany nadają klimat całemu mieszkaniu Smile

Ostatnio zmieniony przez princepola dnia Pią Lut 09, 2024 6:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jdabek05
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 8

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam że każdy powinien urządzać wystrój swojego mieszkania tak jak mu się podoba. Ja u siebie w salonie ostatnio robiłem remont i zamontowałem tapety bawełniane i powiem wam że wygląda super serdecznie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak. Owszem, można czerpać inspiracje ale ostatecznie i tak wnętrze po swojemu najlepiej urządzić. Ja moge co najwyżej podrzucić propozycję bo te panele mi się bardzo podobają https://eurodeco.pl/Panele-Samoprzylepne-c105 - ciekawe je można we wnętrzu wykorzystać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
antoinette53
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie tapety polecacie?

Ostatnio zmieniony przez antoinette53 dnia Czw Kwi 29, 2021 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vita.paucek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej na Twoim miejscu skorzystałabym z oferty tego sklepu https://www.swiat-obrazow.pl/obrazy.html i zamówiła nieco większe obrazy. Dobrać odpowiedni obraz do salonu nie jest łatwo. Ważne żeby znaleźć równowagę między płótnem i motywem znajdującym się na nim, a pozostałymi elementami wnętrza oraz jego wielkością. Ostatecznie wybrany obraz ma spełniać funkcję nieruchomego filmu lub zdjęcia – przywoływać miłe wspomnienia, cieszyć oko lub po prostu spowodować, że możesz się odprężyć po ciężkim dniu pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JasperKet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 9:57 am    Temat postu: Fototapety samoprzylepne do zdjęć Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wydruk fototapety ze zdjęcia, które sami sobie wybierzecie - może to być Wasze ulubione zdjęcie z wakacji, górska panorama, jaką wykonaliście przez weekend, a także Wasze zdjęcie ślubne Smile!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy