FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Biel w kuchni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, nie wiem, czy biel w kuchni źle wygląda. Co powiecie na to:
http://www.parkietstudio.pl/data/foto.php?f=634652295%2Fjesbur2_10.jpg&w=0&wo=175&ho=160
Moim zdaniem - wygląda świetnie.
[size=7]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikolaj napisał:
Szczególnie dobrze wygląda to w małej kuchni, dobrze oświetlonej. Fajnie prezentuje się wtedy połączenie z zielenią, więc świeża bazylia, tymianek itp. jak najbardziej wskazane. Smile
Faktycznie można przesadzić z bielą, trzeba uważać, żeby z czystości nie przejść w szpitalną sterylność.


Dobrze powiedziane:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2012
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyliście,ze w ostatnim czasie biel jest to chyba najczęściej stosowany przez projektantów kolor w pomieszczeniach? I w sumie rozumiem ponieważ do mebli w takim właśnie kolorze można dopasować bardzo wiele dodatków i sprawić,ze wnętrze nabierze tradycyjnego czy też nowoczesnego stylu.
Moim zdaniem do bieli bardzo pasuje jasne drewno oraz odrobina wybranego przez nas koloru. Ciężko jest mi to zobrazować słowami dlatego też posłużę się przykładem.
Zerknijcie sobie na ten projekt mieszkania duetu Kołodziej & Szmyt:
http://www.kolodziejszmyt.com/port_legionowo.phtml - tutaj jest cała seria fotek.
Kuchnia idealnie komponuje się z salonem .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martii292
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@konekt biel w kuchni dobrze się prezentuje, odbija dużo światłą dlatego może sprawiać wrażenie że pomieszczenie jest większe - tak jak jasne ciuchy poszerzają a czarne wyszczuplają. Do małych ciasnych kuchni biały lub jasne odcienie kolorów jaknajbardziej pasjują.

Z drugiej strony wymagają większej staranności w utrzymaniu czystości. Na białym znajdziesz każdą plamkę.

Co do sprzętów agd ja nie polecałabym białych - nie rób wszystkiego na jedno kopyto bo kuchnia będzie wyglądać jak szpital. Czarne sprzety są bardzo eleganckie i będą łatnie kontrastować z białą aranżacją jak na przykładzie poniżej.


Zerknij sobie też na ten artykuł - mówi conieco na temat tego jak urządzić funkcjonalną kuchnie. W małych pomieszczeniach jeszcze cenniejsze się takie wskazówki wydają - http://www.budnet.pl/Profesjonalna_kuchnia_w_Twoim_domu,Aranzacje_wnetrz,123263-czytaj.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzesiek80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem właśnie przed remontem kuchni i biel bardzo mi się podoba jednak obawiam się, że to będzie mało praktyczne.
Wiadomo kuchnia jest pomieszczeniem gdzie dużo się dzieje i białe ściany czy meble mogą łatwo się zniszczyć. Czy to nie jest tak, że zaraz będzie widać każdą małą ryskę, kurz itp.?
Może jednak zastanowić się nad innym kolorem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sobieslaw.sobek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez strasznie podobaja się jasne białe kuchnie, według mnie to odpowiedni kolor do kuchni poniewaz spedza sie w niej najwiecej czasu. No moze w sypialni czasem spedza sie troche dłuzej ale chodzi mi o takie aktywne spedzanie czasu. Jesli kiedys bedzie mnie stac na wlasne mieszkanie to z pwnoscia moja kuchnia bedzie w tym kolorze. Nie do konca jednak przekonaują mnie białe akcesoria kuchenne tzn AGD. mysle ze nie bedzie wielką zbrodnią jesli kupimy cos w kolorze jasnego srebra, białe niestety kojarzą mi się trochę z tandetą ale to tylko moja opinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poode44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 37

PostWysłany: Sro Lip 16, 2014 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej podoba się biały kolor w kuchni. Ładne aranżacje mają w Deco Nova - Warszawa. Na przykład taką jak poniżej:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuLiTkA
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 40

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel w kuchni to klasyka, która zawsze się sprawdza. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego nie stawiałabym na odcienie bieli. Dla mnie najciekawsze są projekty mieszanego designu kuchni zawierające zarówno elementy w starym stylu oraz trochę nowoczesności, dzięki czemu każdy odnajdzie w nim coś dla siebie. Poza tym zawiera on więcej żywych kolorów oraz różnorodność w umeblowaniu, więc wybór sprzętu nie będzie sprawiać nam większych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem dość sceptyczny jeżeli chodzi o biel w kuchni. Do tego jeszcze w połączeniu z meblami na wysoki połysk. Może ładnie to wygląda, ale z utrzymaniem w czystości już gorzej. Zobaczcie sobie tutaj ten ranking oryginalnych projektów wnętrz. Może coś tutaj znajdziecie i posłużą jako inspiracje. Mimo wszystko trzeba się też kierować funkcjonalnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katatonia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 16

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biel - tak, ale czymś przełamana, jak np. tutaj http://www.bik-meble.warszawa.pl/galeria/norwegian-wood.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wyposażenie to zdecydowanie polecam http://www.gama-sklep.com.pl/ Smile duży wybór, super ceny, genialna jakośćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wlodzimierz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.. Ja po swoich doświadczeniach z bielą (meble) mogę Ci poradzić ,że lepsza jest biel niż czerń... przynajmniej nie odznaczają się "paluchy"Wink
_________________
;)hEY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 30, 2014 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko na biało to trochę nudno. Mi się podoba biel połączona zielenią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlodzimierz napisał:
Hmmm.. Ja po swoich doświadczeniach z bielą (meble) mogę Ci poradzić ,że lepsza jest biel niż czerń... przynajmniej nie odznaczają się "paluchy"Wink


to na pewno Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy