FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ubezpieczenie domu w budowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karmazyn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 8:55 am    Temat postu: Ubezpieczenie domu w budowie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, mam taki problem związany z budową mojego domu. Mianowicie poszukuję jakiegoś ubezpieczenia budowy domu przed różnymi zdarzeniami np. kradzieżą materiałów budowlanych, znajdujących się na terenie budowy. Czy ktoś z Was wykupywał już gdzieś takie ubezpieczenie? Na stronie ubezpieczeniedomuwbudowie.pl znalazłem kilka podpowiedzi na oferty ubezpieczeniowe Warty, czy Compensy. Może doradzicie mi na którą ofertę warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o tego typu ubezpieczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest coś takiego jednak możesz się porozglądać. Wiem, że oni http://www.viennalife.pl/ mają fajną ofertę ubezpieczeń na życie. Nie wiem jednak czy mają inne ubezpieczenia. Zajrzyj sobie koniecznie bo może akurat coś odpowiedniego znajdziesz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy