FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ubezpieczenie nowego mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sailor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:37 pm    Temat postu: Ubezpieczenie nowego mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cześć, to mój pierwszy post na forum.
Zakładam temat, bo chciałem się dowiedzieć paru rzeczy o ubezpieczeniu mieszkania. Mój kredytodawca wymagał ubezpieczenia murów od ognia itede, itepe (nie pamiętam całej formułki:) Teraz, jak jestem już po księdze wieczystej i jestem właścicielem pełną gębą, to chciałbym ubezpieczyć też i ruchomości, bo z tego, co http://ipolisa.pl/ mi obliczyła, to nie są duże peniądze. I tutaj mam pytanie: czy muszę w tej samej firmie, co ubezpieczenie murów, czy mogę gdzieś indziej? Z góry dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że nie pomotałem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 936

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....

Ostatnio zmieniony przez Lunka dnia Nie Lut 13, 2022 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda85
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 61

PostWysłany: Sob Gru 18, 2021 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie mieszkania jest moim zdaniem niezwykle ważne. My ubezpieczyliśmy nasze w tej firmie ubezpieczeniowej http://ubezpieczeniagrabowski.pl/ To nasze pierwsze mieszkanie i stwierdziliśmy, ze wolimy dmuchać na zimne. O kradzież, pożar czy zalanie przez sąsiada nietrudno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sykus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 19, 2021 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto mieć takie ubezpieczenia
_________________
Adwokat Mysłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolobars
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 540
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://allfire.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Jeżeli zastanawiacie się jakie ubezpieczenie będzie dla was najlepsze, to polecam wam zajrzeć na stronę https://superpolisa.pl/partner/ergo-hestia/ Znajdziecie tam artykuł, który odpowiada na wszelkie pytania związane z tematem ubezpieczeń. Możecie na przykład się dowiedzieć stamtąd kiedy możecie liczyć na ewentualne zniżki i jakie AC będzie najlepszym wyborem. Mam nadzieję że znajdziecie tam jakieś treści które wam się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3382

PostWysłany: Sob Sie 06, 2022 5:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najkorzystniejszą ofertę posiada jednak TUZ Ubezpieczenia. Ogólnie osoby tutaj pracujące potrafią dobrze doradzić także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy