FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ubrania ochronne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korektor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 23

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 5:33 pm    Temat postu: Ubrania ochronne Odpowiedz z cytatem

Witam, planujemy z mężem remont domu, który w większości chcemy przeprowadzić własnymi siłami, w związku z tym będzie my potrzebowali jakieś ubrania robocze. Czy ktoś z Was orientuje się jakie ubrania robocze warto kupić i gdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KameleOna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 18

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to ciekawą ofertę odzieży roboczej posiada hurtownia odzieży Molt https://molt.pl/ . Posiadają tam szeroki asortyment produktów tekstylnych, zaczynając od codziennego ubioru przez odzież roboczą a kończąc na gastronomi. Bez problemu zamówimy tam pojedyncze sztuki jak i ilość hurtową. Sama mam zamiar zamówić mężowi jakiś strój do prac w ogrodzie i warsztacie, najpierw jednak muszę zadzwonić i zapytać jak wygląda u nich nadruk lub haft na zamówionym produkcie. Wiem, że taka opcja jest dostępna i pomyślałam sobie, że na urodziny zamówię mu strój z nadrukowanym tekstem np. " Król garażu" czy coś w tym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także sprawdzić sobie odzież roboczą dostępną w Pol-Paw. Mają tam dobrej jakości bluzy robocze, w atrakcyjnych cenach. Zobaczcie sami, a być może oferta i wam się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy