FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
uszkodzony dach w zakupionym mieszkaniu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 12:42 pm    Temat postu: uszkodzony dach w zakupionym mieszkaniu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Właśnie zakupiłam mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze wyremontowanej kamienicy. Dach został wymieniony przez wspólnotę w 2008 roku. Podczas wizyt w mieszkaniu właściciel nie wspominał o problemie z przciekaniem dachu (powiedzieli nam, że owszem problem był, ale przed remontem), podczas naszej ostatniej w nim wizyty nie było wyraźnych śladów zaciekania na ścianie. Później już nie chodziliśmy do tego mieszkania (wiem- głupota z naszej strony), tylko pozostawaliśmy w kontakcie poprzez pośrednika. Dzień po zakupie mieszkania, gdy chciliśmy ubezpieczyć mieszkanie właściciel pokazał nam zdjęcia dokumentujące przeciekanie dachu. Szkoda, że nie zrobił tego przed transakcją u notariusza. Oczywiscie zgłosiliśmy to już wspólnocie, ale boję się, że zamiast cieszyc się z zakupu, zrobiliśmy sobie tylko mnóstwo problemu. Miał któś podobną sytuację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
czyrak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 10:11 am    Temat postu: RE: uszkodzony dach w zakupionym mieszkaniu Odpowiedz z cytatem

a to przypadkiem nie jest jakieś zatajenie stanu przez poprzedniego właściciela, mogące unieważnić umowę nawet? Ciekawi mnie jak się ta sprawa rozwinęła, bo też przymierzam się do zakupu mieszkania na ostatnim piętrze... Udało się wszystko załatwić bezproblemowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego warto mieć swój dom za który w pełni odpowiadasz samodzielnie. A jeśli rzeczywiście zależy Ci na wysokiej jakości dachówce to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić wybór dachówki ceramicznej bądź cementowej, która pozwoli zachować piękny wygląd i trwałość przez długie lata. W przypadku pokryć o mniejszej wadze też dali dwie dodatkowe propozycje czyli blachodachówki panelowe Decra oraz Quadro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy