FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Polecany gabinet ginekologiczny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna od dawna uczęszcza do gabinetu ginekologicznego, mieszczącego się w Sofimed https://sofimed.pl/ . Na miejscu może ona liczyć na bardzo profesjonalne i solidne wsparcie, a co najważniejsze - pomoc przy prowadzeniu ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wręcz odwrotnie, staram się uniknąć ciąży więc też chodzę do ginekologa ale tylko po recepty na tabletki vines
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom z okolic Poznania, które rozglądają się za sprawdzonym gabinetem ginekologicznym polecam zgłosić się do http://www.chojnicki.com.pl/ Sama od dawna korzystam z usług tego specjalisty i wiem że można na nim w pełni poilegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie polecić dobry ginekolog Oleśnica? Interesuje mnie leczenie endometriozy. Lekarz musi mieć spore doświadczenie w takim leczeniu. Czy ktoś korzystał z usług dr Macieja Zalewskiego? Więcej informacji na stronie http://maciejzalewski.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego ginekologa ale ja nie narzekam na tego w przychodni, zawsze zaleca mi odpowiednie badania na czas a jak coś jest nie tak to zleca odpowiednie leczenie, nawet zalecił mi stosowanie papilocare kiedy zobaczył że cytologia się pogorszyła. Mówi że prawdopodobnie to wina obecności hpv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja też do przychodni chodze i nie narzekam. Nawet podczas doboru tabletek antykoncepcyjnych zlecił mi takie http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-badania-nalezy-wykonac-podczas-dobierania-tabletek-antykoncepcyjnych/ specjalne badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie zaufanego ginekologa trochę mi zajęło. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę gabinetu ginekologicznego https://www.drboron.pl/ i mogę go polecić wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Pisza na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Poznania i rozglądacie się za porządnym gabinetem ginekologicznym to polecam wam wybrać się do http://gabinetypawlik.pl/ Sama korzystam z usług tego gabinetu i mogę powiedzieć że zawsze spotykam się tam z profesjonalną obsługą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wam, a czy taki ginekolog jest w stanie mi coś doradzić jeżeli chodzi o problemy z kobiecym libido? Na https://kobiecyswiat.pl/brak-ochoty-na-seks-czyli-pomysly-na-kobiece-libido/ coś o tym czytałam ale wydaje mi się, że wizyta u lekarza też mi się przyda, nie mam ostatnio w ogólę ochoty na seks :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz problemy natury kobiecej to nie wolno tego ignorować i należy działać zawczasu. Nieważne czy to grzybica czy też upławy z pochwy wskazane jest szybkie podjęcie działań. Nie ma się czego wstydzić bo to częsty problem a nieleczony prowadzi do komplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystiano
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 38

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona od kiedy pamiętam chodzi do przychodni na Rydygiera. Wykonywała tam m.in. usg 3D warszawa i z tego co mowila byla bardzo zadowolona, takze rowniez polecam to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 459

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2020 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moja żona ostatnio trafiła do szpitala medicover na dokładną diagnostykę i leczenie endometriozy, sprawa jest poważna ale na szczęście termin zabiegu nie jest odległy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu sytuacjach powinniście od razu wybrać się do dobrego specjalisty. Jednak lekarz rodzinny ma Was tylko przekierować dalej. Właśnie dlatego ja mogę Wam zasugerować, byście już teraz poszukały sprawdzonych informacji. Na stronie www.gyncentrum.pl/endometrioza możecie dowiedzieć się więcej na temat endometriozy. To poważny aspekt, więc nie lekceważcie tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 5:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymoteusz1 napisał:
W wielu sytuacjach powinniście od razu wybrać się do dobrego specjalisty. Jednak lekarz rodzinny ma Was tylko przekierować dalej. Właśnie dlatego ja mogę Wam zasugerować, byście już teraz poszukały sprawdzonych informacji. Na stroniegyncentrum.pl/endometrioza możecie dowiedzieć się więcej na temat endometriozy. To poważny aspekt, więc nie lekceważcie tego.


Też uważam że warto wybrac się do specjalisty, nie ma co zwlekać. Jeśli są jakies choroby typu grzybica czy inne - nie polepszy sie od leczenia samemu w domu


________________
https://www.elmon.pl/gabinet-podologiczny-warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Sie 22, 2022 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Jeżeli chcielibyście wykonać sobie badanie USG, to myślę że najlepiej będzie zrobić je w Gabinety Łucka. Oni mają bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, więc myślę że nie będziecie rozczarowani. Sama mam zamiar się tam wybrać na podstawowe badania ginekologiczne i mam nadzieję że szybko znajdą dla mnie wolny termin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy