FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
W co inwestować pieniądze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czarna84
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 91

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orge napisał:
Faktycznie pomysłów jest dużo, ale ja idę raczej w bezpieczną formę inwestowania, np. crowdfunding udziałowy - model biznesowy, który polega na inwestowaniu grupowym, zerknijcie sobie np. do nich https://pt-management.pl fajna sprawa, bo oni zajmują się właściwie wszystkim, a dla mnie oszczędność czasu też jest bardzo ważna.

Własnie rozważam taką opcję. Niższy próg wejścia niż w przypadku samodzielnego kupna nieruchomości. A kojarzę te nową nieruchomość, rzeczywiście ma duży potencjał. Czy korzystałaś/łeś już z usług tej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
torphy.dorris
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Prochowice

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować przede wszystkim w siebie i swój własny rozwój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w https://www.wealthseed.eu/ . Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyboru, dodatkowo aplikacja jest prosta w obsłudze, bardzo intuicyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zielony123
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Susk Stary

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Branża hotelarska i noclegi w dobrej lokalizacji to ciekawy pomysł na ulokowanie większego kapitału.
_________________
Realizujemy noclegi Ostrołęka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gogipa21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nieruchomości chyba dobrze, a podczas ich remontu warto zaopatrzyć się w sprzęt np. od https://wabrotech.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miaq
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2022
Posty: 32

PostWysłany: Pią Sie 05, 2022 4:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serdecznie dziękuje za cenne wskazówki, z całą pewnością mi się przydadzą. Smile Pozdrawiam!
____________
catering dietetyczny Szczecin - szukasz dobrego cateringu dietetycznego? sprawdź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
penne
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2021
Posty: 15

PostWysłany: Pią Sie 19, 2022 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto zainwestować w ppk https://www.mojeppk.pl , tam masz dopłatę od państwa i pracodawcy więc więcej można uzbierac niż na koncie oszczednościowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 211

PostWysłany: Pią Sie 19, 2022 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie możliwość i odpowiednie pieniądze, to warto inwestować je w nieruchomości. Będąc budowlańcem mam fach w ręku i kupuję mieszkania do remontu, a po jego wykonaniu sprzedaję je ze sporym zyskiem. Samodzielna sprzedaż mieszkania jest bardzo ciężka, dlatego od kilku lat regularnie pomaga mi w tym biuro nieruchomości https://www.freedom-nieruchomosci.pl/ pobierając przy tym niską prowizję. Uważam, że próba sprzedaży mieszkania samodzielnie to strata czasu, dlatego jeżeli macie ten problem, to warto je zlecić specjalistom. Freedom Nieruchomości posiada oddziały w większych miastach, dlatego polecam umówić się na konsultację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ward.darryl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Ostrołęka

PostWysłany: Pon Sie 22, 2022 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje to bardzo poważna sprawa. Myślę, że warto być obeznanym w temacie i nie podejmować decyzji na szybko i bez przemyślenia. Osobiście uważam też, że trzeba wziąć pod uwagę rosnącą inflację i trzeba podejść do tematu rozważnie
_________________
Gdzie trzymać pieniądze, aby nie stracić na inflacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inwestycję to z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.wealthseed.eu/ . Dla mnie jest to jednak najlepsza inwestycja i co ważne tutaj mam pewność, że moje finanse są bezpieczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 22

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą inwestycją a zarazem oszczędzaniem pieniędzy na emeryturę jest IKE
_________________
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 6:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o inwestycje w firmie budowlanej, to naturalnie jednym z najważniejszych punktów są maszyny budowlane i narzędzia, zaraz obok pojazdów, ale to już zależy od firmy. Ja jestem zdania, że kupując tani sprzęt, narażamy się w przyszłości na większe koszty kiedy dojdzie do jakiejś awarii, bo często się zdarza, że producent nie zapewnia supportu i uszkodzoną maszynę musimy albo naprawiać na własną rękę albo utylizować. Dlatego lepiej stawiać na takie marki jak Husqvarna https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/przecinarki/ bo w przypadku ich sprzętu mamy nie tylko gwarancję wysokiej jakości, ale właśnie też wsparcie techniczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj na pewno warto skutecznie zacząć inwestować w złoto i srebro w sztabkach oraz monetach bulionowych. Polecam zerknąć do oferty przygotowanej przez mennice skarbową, bo zdecydowanie warto wybrać się do nich stacjonarnie i pierwsze kroki w tym kierunku poczynić. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MichałMichał89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 100

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep to dobra inwestycja. Duże sklepy powinny być wyposażone w dobre systemy nagłośnieniowe. Nagłośnienie ma nie tylko duży wpływ na marketing, ale również na pracowników, jak i klientów. Firma Group AV z Warszawy oferuje profesjonalny montaż właśnie takich systemów https://group(...)nienia/ . Idealnie dopasujemy systemy nagłośnienia do twojej firmy. W naszych projektach wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania topowych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 939

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że trzymając pieniądze na koncie tracą one na wartości. Najlepiej zacząć inwestować w różne rzeczy, żeby nie wyjść na tym stratny. Mnie osobiście zainteresowała inwestycja w apartamenty i szukam jakiejś ciekawych lokum, które mogłabym wykupić. Jeżeli możecie mi polecić jakieś atrakcyjne miejsca, to będę wam wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy