FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wyposażenie gastronomii
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Nie Cze 28, 2020 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - warto od razu zainwestować w porządny sprzęt do takiej kuchni gastronomicznej. Nierzadko od jakości takiego sprzętu zależy smak naszych potraw przygotowywanych dla gości. Polecam zajrzeć na ofertę Gastro Swiss https://gastro-swiss.pl/ tutaj znajdziecie wszystko co potrzeba do takiej większej jak i mniejszej gastronomii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też czego dokładnie się szuka. Ja np mogę polecić piece tego typu -> https://qgast.pl/kategoria/piece/piece-konwekcyjno-parowe/, które idealnie sprawdzają się we wszelkich piekarniach czy też cukierniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także wyposażyć swoją restaurację w odpowiednie szkło. Mam na myśli różnego rodzaju kieliszki do alkoholu - między innymi do szampana: https://gastronet24.pl/13139-kieliszki-do-szampana . Z pewnością przydadzą się w Waszym lokalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2021 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gastronomii na pewno nie może zabraknąć kieliszków. Ja przede wszystkim polecam kieliszki do whisky , bo ostatnio odkryłam bardzo ciekawe propozycje. Szukałam, szukałam, aż w końcu trafiłam na ręcznie wykonywane kieliszki, z pokrywą, która zachowuje aromat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojego doświadczenia podpowiem Wam, jaką zmywarkę gastronomiczną wybrać. Zaufałem marce Winterhalter - https://www.winterhalter.com/pl-pl/ i nie zawiodłem się. Mercedes wśród zmywarek przemysłowych. Solidny, trwały, mało awaryjny sprzęt – zresztą jak podpytasz restauratorów to wielu z nich powie Ci to samo. Ja mam akurat model kapturowy i sprawdza się świetnie. Także jestem bardzo na tak i Ci polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marceli7321
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sro Gru 15, 2021 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gastronomii musi się znaleźć na pewno odpowiedni sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 586

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważny jest zarówno sam sprzęt jak i artykuły, z których będziemy korzystać podczas codziennej pracy w gastronomii. Jednym z takich artykułów będzie olej gastronomiczny. Musi być wysokiej jakości, w dobrej cenie, zawsze na czas. Takie oleje dostarcza ta firma https://trafinoil.pl/ . Wiem, że zajmują się również recyklingiem zużytego oleju. Za darmo zostawią beczkę, odbiorą, zapłacą itp. Warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3708

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobrej jakości odzież gastronomiczną to zdecydowanie polecam sprawdzić tutaj -https://www.p-m.com.pl/126-gastronomia-spa, sami zamawiamy tam fartuchy czy koszulki i koszule z logo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukujesz firmy, która oferuje zarówno kupno, jak i wynajem najlepszej jakośc sprzętu gastronomicznego?
Jeśli tak, to koniecznie zobacz ofertę firmy gastrorent.pl
Posiadają bardzo duży wbór między innymi urządzenia do popcorny, hot-dogów, naleśników, granity czy nachosów Smile
Zobaczcie sami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 284

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę zostawić namiar na sklep Gastropuls. Bardzo szeroki asortyment i dobre ceny. Jest w czym wybierać - mniejsze urządzenia jak np. takie https://www.gastropuls.pl/mlynki-do-kawy/automatyczny-mlynek-do-mielenia-kawy-on-demand-stalgast-486502 młynki do kawy, większe jak zmywarki czy piece i akcesoria typu deski czy zastawa stołowa. Wszystko można zamówić online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kluczem będzie zorientowanie się, co realnie okaże się korzystne w ramach prowadzonego przez Was lokalu gastronomicznego. Teraz coraz częściej stawia się na najem czy dzierżawę sprzętów z opcją wykupu, zamiast decydować się na zakup własnościowy. Na stronie wynajmijzmywarke czytałem więcej na temat najmu zmywarek kompaktowych Winterhalter. Są one wyposażone w system CONNECTED WASH, co realnie przekłada się na kwestie bezpieczeństwa. A jakie Wy macie zdanie na temat takiej formy nabycia sprzętów na kuchnię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1980

PostWysłany: Czw Sty 26, 2023 4:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest problem z ekspresem, ale do serwisu https://csespresso.pl/serwis-delonghi-wroclaw/ został oddany także pewnie szybko uwiną się z naprawą. Gdybyście Wy mieli mi tutaj podpowiedzieć jeszcze jakie akcesoria są potrzebne na wyposażeniu lokalu gastronomicznego? Ciekawy jestem odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 7:55 am    Temat postu: Dig This For Best Mastiff Breed Info Odpowiedz z cytatem

For the lady inquiring about irish wolfhound mastiff, mastiffmaster.com Pyrenean Mastiff, argentinian mastiff puppy, Kangal Turkish Mastiff breed, check out this best mastiff breeds, working neo mastiff, I highly recommend this sources tell me for recommended mastiff breed advice or Perro de Presa Canario Canary Mastiff great info, black bull mastiff, french mastiff full grown, what to feed mastiffs information, hybrid mastiff puppies for sale, neoplasm mastiff, on top of this her explanation for good mastiff breed tips alongside all tosa mastiff, baby bull mastiff, Bully Kutta Pakistani Mastiff breed latest info, argentine dogo mastiff, 6 week old mastiff puppy, superior mastiffs, as well as this great post to read for updated mastiff dog info and don't forget bandog mastiff information, Perro de Presa Canario Canary Mastiff home page, bandog, read reviews of Bully Kutta Pakistani Mastiff breed, how much does it cost to feed a mastiff, moonraker mastiffs, on top of this her latest blog for top rated mastiff dog site dog excess skin, Dogue De Bordeaux breed see tips, visit this Boerboel South African Mastiff breed, bandogge mastiff puppies, neopolitan blue mastiff puppies, dog loose skin info, as well as this read what he said for best mastiff dog tips alongside all best puppy food for mastiffs, english mastif, 200 pound mastiff, noble legacy tibetan mastiffs, long haired mastiff, black tibetan mastiff price, alongside all this hyperlink for excellent mastiff breed forum which is also worth a look. I also recommend this additional reading for top mastiff breed details as well as mastiff mix breed, red tibetan mastiff for sale, Iranian Sarabi Mastiff information, blue mastiff pitbull, bullmastiff feeding guide ideas, flying w farms mastiff, as well as this my response for updated mastiff dog link alongside all Spanish mastiff breed link, white neapolitan mastiff, great dane mastiff puppies for sale near me, golden retriever mastiff, brindle mastiff puppy, what to feed mastiffs site, and don't forget look at this for awesome mastiff dog advice alongside all pyrenees mastiff mix, mastiffmaster.com Bully Kutta Pakistani Mastiff breed, bandogge mastiff puppies for sale, pure tibetan mastiff price, mastiff exercise home page, how much are bull mastiffs, which is also great. Finally, have a look at this click this for updated mastiff dog info with go for best mastiff breeds, what to feed mastiffs blog, english mastiff grey, sims english mastiffs, black brindle mastiff, biggest mastiff dog, for good measure. Check more @ Link For Great Mastiff Breed Info 71e0f97
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
adamadam693
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2023
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Transport sprzętów gastronomicznych w Warszawie. Ja polecam tą firmę http://szybkie-przeprowadzki.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy