FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Tynkowanie domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maronek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 108

PostWysłany: Sro Sty 06, 2021 8:12 am    Temat postu: Tynkowanie domu Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Jaki tynk polecicie do tynkowania?

No i kto tynkował w zimie?
Tynkować teraz czy poczekać do wiosny? Dodam, ze aktualnie mamy dostępność ekipy, potem moze być problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie. Dylemat. Dwie sprzeczności. Co prawda tylko Ty ponosisz ryzyko i koszty.
Kwestia dostępnosci ekipy, a pewnie i trzeba zapłacić więcej i zrobić na wiosnę. Przecież to ma być na kilkanaście lub kilkadziesiąt lat ...
Dobrze jest teoretyzować jak samemu się nie przechodziło czegoś takiego. 🙂
Ja byłem 10 lat temu w takiej sytuacji. W październiku ekipa zaczęła elewację, a w listopadzie kończyła ...
I to był dopiero Meksyk.
Śledziłem prognozy. Stronę północną i zachodnią skończyli przed mrozami, bo oto ich prosiłem. Potem było gorzej. W nocy po -3, a nawet -5 już bywało. W dzień na małym plusie. Tynkowanie ekipa zaczynała jak temperatura była ok zera, czyli ok 9:30 - 10tej i tak pędem przez kilka godzin. Szczęście bo słońce wychodziło. Żadnych plandek, ani nagrzewnic - teraz bym skorzystał, ale ekipa też musi chcieć.
Wszystko ok jest do dziś, także wyszedłem z tego cało.

Tynk polecam od Weber: https://matbau.com/sklep/elewacje-systemy-ocieplen/tynki-i-farby/weber-pas-topdry-aquabalance-30-kg/ Ma bardzo dobre parametry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Sro Lut 09, 2022 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszaleś o tynku dekoracyjnym? Staje się on coraz bardziej popularny. Ostatnio nawet https://sklep-aris.pl/tynki-dekoracyjne/ pozwolili nam na zaopatrzenie w patent tego typu i musze przyznac, ze to bardzo rozsadny wybor. Jakosc okazala sie tutaj odgrywac bardzo istotna role, dlatego warto skorzystać z takiego patentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 4:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowało mnie tynkowanie maszynowe i przyznam szczerze, że pierwszy raz o czymś takim słyszę, no ale dopiero zagłębiam się we wszystkie tematy związane z budownictwem. Na szczęście wiele różnych informacji można znaleźć sobie na stronie https://obudowie.com/tynkowanie-maszynowe-co-to-jest-rodzaje-ceny-zasady-tynkowania/ , więc polecam. Przeczytajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pon Lip 04, 2022 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie tynki maszynowe z produktów https://baumit.pl/produkty/tynki-wewnetrzne są rewelacyjne, zerknij j i poczytaj opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile takie usługi teraz kosztują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Nie Lut 26, 2023 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was posiada tynk aerożelowy i może podzielić się opinią? Czytałam, że taki tynk jest elastyczny i łatwy w montażu. Czy wiecie, która firma oferuje taki tynk? W Internecie znalazłam firmę JMA Partner Sp. z o.o. Oferta dostępna na stronie https://jmapartner.pl/aerozel-wyjatkowy-material-izolacyjny/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peter0900
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 72

PostWysłany: Sro Mar 01, 2023 4:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

When building homes and other structures with plastic material, rough walls and uneven surfaces are concealed by plastering.
Visit website link prorealtorsusa.com/sn S&N Housing Empire Real Estate Company Near Me in USA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Czw Mar 02, 2023 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jakieś sprawdzonej ekipy remontowej z okolic Krakowa, kogo polecacie?

płyty stropowe kanałowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powergenx2023
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 04, 2023 5:31 am    Temat postu: Avvatar Isorich Odpowiedz z cytatem

The new Muscle Science expense whey concentrate is fueled by the immaculateness of whey protein Concentrate, the most flawless protein and has set a higher benchmark of virtue for other proteins.Nutrition may assists us with becoming solid, it supports our resistant framework, forestalls wellbeing infections and assists with keeping up with our sound body weight.
Avvatar Isorich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2023 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje sprawdzonej firmy, która zakłada mineralne tynki ciepłochronne. Zależy mi na fachowym doradztwie. Jak na razie znalazłam w Internecie firmę JMA Partner Sp. z o.o. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie https://jmapartner.pl/tynki-cieplochronne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikolaus.bennett
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2023 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak należy przygotować dom przed tynkowaniem? Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie tynkowanie starej kamienicy Wrocław. Czy możecie polecić profesjonalną firmę z tej branży? Jak na razie znalazłam w Internecie firmę JMA Partner Sp. z o.o. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie https://jmapartner.pl/termomodernizacja-obiektow-zabytkowych/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy