FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Strony www jak wybrać firmę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilek12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 20

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 10:00 am    Temat postu: Strony www jak wybrać firmę Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób poszukuje agencji, która wykona dla na lub naszej firmy stronę internetową. Jednak którą wybrać przecież jest ich tak wiele na rynku. Na pewno należy zacząć od portfolio danej firmy i obejrzeć realizacje. Jeśli nam się spodobają możemy śmiało poprosić o wycenę strony dla nas. Jednak jest wiele aspektów które przemawiają za wyborem dobrej agencji. Przede wszystkim dyspozycyjność i podejście do klienta. Wyczerpująca rozmowa i wyjaśnienie wszystkiego potencjalnemu klientowi to bardzo istotna sprawa. Ja osobiście wybrałam agencje która oferuje strony internetowe radom i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Na samym początku pogadał realizacje i niektóre mi się spodobały. Kolejną rzeczą była wyjaśnieni mi za co płace i kiedy, cena zaoferowana przez firmę była również bardzo atrakcyjna. Wykonali dla mnie stronę i zaczęły się kolejne rozmowy o reklamie w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są tak naprawdę gotowe, takie strony internetowe. Można je zamówić na przykład w firmie https://www.eniteo.pl/tanie-strony-www-gotowe-strony-internetowe/. Wyglądają profesjonalnie, a wcale nie trzeba za nimi długo czekać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko fajnie tylko takie firmy sa drogie... ja poprosilam znajomego by mi strone postawil i wzial duzo mniej niz taka firma.. doszedl mi jeszcze koszt wykupienia domeny i hostingu wiec wybralam nazwa.pl by miec dobra jakosc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo mialam powiedziec kuczapera.. nazwa ma ogolnie bardzo fajne propozycje, dobre serwery i fajny program partnerski. No i jak ktos jest mniej kumaty to infolinia zawsze pomoze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 97

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, dlatego żeby zaoszczędzić czas planuję pojechać 14 lutego na remadays do Nadarzyna i pozbierać oferty od różnych agencji, zobaczyć ich portfolio itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest dobry pomysl zeby udac sie na jakies targi itp
mnie aktualnie interesuja strony internetowe bo to jednak dobra reklama


_________________
https://www.icono-kreatywni.pl/projektowanie-stron-od-czego-zaczac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr098
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2022
Posty: 8

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2023 3:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych polecam zajrzeć tutaj https://playdev.pl/strony-internetowe na pewno coś ciekawego w tej ofercie uda się znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy