FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przebarwienia na twarzy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 10:11 pm    Temat postu: Przebarwienia na twarzy Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar w niedługiej przyszłości wybrać się na zabieg usuwania przebarwień z twarzy, jednak zastanawiam się, czy tego typu zabiegi są jednorazowe i czy po kilku latach przebarwienia się znów nie pojawią w tych samych miejscach. Ktoś z was przeszedł tego typu zabieg i jest w stanie się wypowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wanets
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2019
Posty: 8

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to kilka razy nie musisz mieć takie zabiegi i jak nie pilnujesz to raczej po kilku latach będziesz musiała powtórzyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest zależne od rozmiarów i koloru przebarwień, czasami wystarczy jedna wizyta, a czasami będzie potrzebne ich kilka. To jednorazowa usługa, przebarwienia nie pojawią się po kilku latach - przynajmniej jeżeli będą odpowiednio zredukowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, a czy wybór kliniki ma tutaj jakieś duże znaczenie? Czy może w każdym nakładzie będzie podobna jakość wykonywanych usług i nie warto zawracać sobie tym głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że ma. Na to trzeba akurat zwracać największą uwagę, łatwo jest trafić na salon urody piękności, w którym nie mają odpowiednich urządzeń, a mimo wszystko przeprowadzają zabiegi, więc wystrzegaj się tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc w jaki sposób można się przed takim czymś chronić? Muszę przyznać, że trochę mnie tym przestraszyłaś i teraz znacznie bardziej się obawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no bez przesady, mój post, nie miał zamiaru Cię w żadne sposób przestraszyć. Po prostu wszystko opiera się na znalezieniu zaufanego salonu, w którym zajmują się przebarwieniami. W mojej okolicy jest taki jeden http://www.y-s.pl/ jednak jest on z Warszawy i nigdzie w Polsce nie ma jeszcze placówek, więc nie wiem czy tym pomogłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przebarwienia najlepszy jest laser. Nie inwazyjny bezpieczny i skuteczny. Oczywiscie pod warunkiem ze robi sie go w pewnej i sprawdzonej klinice Razz Ja wszystkie zabiegi medycyny estetycznej robie w katowicach w dermedzie bo sa najlepsi !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja usuwałam przebarwienia laserem Alma Harmony i okazał się bardzo skuteczny. Z zabiegów korzystałam w Laser Estetic w Lublinie https://www.laserestetic.pl/nasze_zabiegi/laser_alma_harmony_dye_vl_/usuwanie_przebarwien_alma_dye_vl_ Idealny efekt miałam już po czterech zabiegach. Jeśli to wasz problem to warto spróbować bo przebarwienia szpecą bardziej niż zmarszczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy