FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pościel
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olek8080
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 10:00 am    Temat postu: pościel Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałbym kupić żonie pościel 3D bo wiem że bardzo jej się podoba ale mówi że szkoda na nią kasy. Poszperałem w necie i znalazłem https://ononaplus.pl/ Mają dość niskie ceny ale nie chciałbym kupić jakiegoś szajsu. Czy ktoś już kupował u nich??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
klero
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam hopla na punkcie pościeli i uwielbiam ją zmieniać na coraz nowsze wzory Smile po prostu lubię kiedy łóżko zawsze jest takie przyjemne, czyste i pachnące. Pościele zamawiam zwykle z bawełny satynowej w sklepach online i sprawdzają się super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rogahn.tiffany
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrym wyborem będzie wełniana kołdra, to naturalny materiał, który charakteryzuje się higroskopijnością, więc świetnie pochłaniania wilgoć.
_________________
kołdry wełniane producent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą tekstyliów to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.przytulnydom.com.pl/ Jest to świetny sklep internetowy z tekstyliami, który ma całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Nie Cze 14, 2020 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio rozglądałam się za kompletami pościelowymi przeznaczonymi dla dzieci. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę firmy https://miminu.pl/ i mogę ich polecić wszystkim osobom, którym zależy na porządnej i niedrogiej pościeli dziecięcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lia
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tej stronki, ja zamawiam zawsze na tej samej, bo jestem po prostu zadowolona z jakości Smile Mogę polecić Ci https://estadi.pl/ , mam od nich pościel bawełniana 200 x 220 i właśnie pościel 3d, z obu tych pościeli jestem bardzo zadowolona i teraz chcę zamówić pościele satynowe. Polecam sprawdzić, mają duży wybór dobrej jakości dodatków do domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sro Maj 04, 2022 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To możesz w takim razie sprawdzić również ofertę przygotowaną przez Miluli https://miluli.pl/ zdecydowanie polecam ze względu na przystępny zakres cen do tego wysoką jakość wykonania jak i terminową realizację zamówienia. Poza tym mają oczywiście mniejsze wersje dla naszych dzieci aby też mogły się wygodnie wyspać i do tego z szeroką gamą różnorodnych dostępnych kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vheathcote
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się te pościele 3D nie podobają. Wydaje mi się, że mogą być niskiej jakości z jakimś dziwnym, sztucznym wkładem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hackett.mabel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza jest chyba jednak pościel lniana. Na stronie internetowej https://www.zanabymama.pl/pl/17-posciele można znaleźć pościel dziecięcą z lnu. Len jest materiałem naturalnym i ekologicznym. Jest biodegradowalny, przepuszcza powietrze, ale jest również jednocześnie wytrzymały. Pościel wykonana z lnu jest miękka, gładka i nie elektryzuje się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skyangel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim nowym mieszkanku chcieliśmy mieć mega wygodną i piękną pościel , żeby się dobrze wysypiać. Najciekawszą pościel bawełnianą oraz tą z bawełny satynowej znaleźliśmy na https://tarino.pl/ Cudne wzory 3d z motywem kwiatów, liści oraz w kratę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zamawiamy tylko od nich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 4:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie warto, aby były w szafie również na chłodniejszy okres i oczywiście noce kołdry zimowe żeby się dobrze wyspać i jednocześnie nie marznąć. Dlatego jeśli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej propozycji to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia ofertę Fabryki Dobrych Materacy ponieważ to u nich kupowaliśmy nowe do naszej sypialni, tym bardziej że teraz ceny są na naprawdę dobrej promocji. Mój wybór to całoroczna 760g/m² antyalergiczna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiara80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2022
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja bardzo lubię pościel antyalergiczną. Jest bardzo miękka i wygodna. No ale moim zdaniem najważniejszym elementem w łóżku jest odpowiednio dobrany materac. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
materace Częstochowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsza będzie kołdra antyalergiczna i to nie tylko dla alergików. Taka pościel ma mnóstwo właściwości prozdrowotnych a komfort spania pod nią jest o wiele większy, gdyż zapobiega rozwojowi bakterii czy też grzybów. Ja choć alergikiem nie jestem nie wyobrażam sobie już spać pod czymś innym Very Happy
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jedną kołdrę w sypialni czy dwie? Z tego co wiem wiele osób śpi pod dwoma kołdrami. Nam w sumie wsyatrzcyłaby kołdra 200x220 taka jak tutaj https://vegehome.pl/sypialnia/koldry/200x220/ Właśnie zastanawiamy się nad zamówieniem jej. Ktoś z was ma taką wielką kołdrę? Jak się sprawdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już to tylko pościel bawełniana i nie ważne czy kupujemy ją dla dzieci czy siebie. Ten materiał jest naturalny, dzięki czemu skóra może oddychać i się nie poci, a to jest bardzo ważne podczas snu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy