FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Listy od Drew-Luxu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sro Gru 21, 2016 8:28 pm    Temat postu: Listy od Drew-Luxu Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie wymiany podłogi i muszę dobrać do niej listwę przypodłogową. Znalazłam sklep internetowy producenta wyrobów drewnianych, który w swej ofercie mam bardzo duży ich wybór. Stanęłam przed dylematem, które z nich wybrać? Na co zwracać szczególną uwagę przy ich wyborze? Jakimi kryteriami się kierować by pasowały do drewnianej podłogi jak i wystroju wnętrza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drew lux cieszy mnie bardzo duży wybór. Zakupiliśmy listy przypodłogowe polistyrenowe aluminiowe. Są znacznie ładniejsze niż na zdjęciach, a poza tym praktyczne i świetnie wyglądają nie tylko przy panelach, ale również przy płytkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 98

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz sobie odpowiedzieć sobie na pytanie jak Twoja podłoga ma prezentować się we wnętrzu? Jeżeli stawiasz na prostotę to raczej zastosuj listwę w kolorze podłogi jak najbardziej prostą. Jeżeli ma ona być elegancka dobierz ją do obudowy drzwi pod względem koloru jak i jej wysokości. Przy takim wyborze listwa będzie stanowiła spójną całość we wnętrzu, które będzie się szykownie prezentować. Jeżeli chcesz, żeby to był akcent pomieszczenia wybierz listwę ozdobną w kontrastowym kolorze. Powodzenia. I czekamy na informacje o Twoim wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2016
Posty: 7

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listwy są niby małe, ale jednak ich wybór może być na prawdę ciężki, a jakże ważny! Osobiście moje serce skradły wszystkie białe listwy. Pasują do każdego koloru ściany i podłogi, także są uniwersalne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowałyście mnie tymi białymi listwami. Osobiście nie spotkałam takich albo nie zwróciłam na nie uwagi. Na żywo na pewno nie widziałam. Może w jakimś filmie lub programie TV. Popatrzyłam na nie na stronie drew luxu (wujek google wskazał drogę Smile ) i wyglądają fajnie. Znacie jakieś fajne aranżacje z takimi listwami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłam na białą.

[img]

Myślę, że ożywi me wnętrze, a jak mi się znudzi to przecież będzie można ją wymienić. jest teraz taka możliwość i ogromny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 82
Skąd: Kielnarowa

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietnie wyglądaja takie wysokie listwy przypodłogowe. I najlepiej właśnie jak sa w kontrastującym kolorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Postawiłam na białą.



Myślę, że ożywi me wnętrze, a jak mi się znudzi to przecież będzie można ją wymienić. jest teraz taka możliwość i ogromny wybór.

No wyglądają zjawiskowo. Fajny kontrast między ciemną podłogą a ścianą. Listwy uzupełniają całość i dodają smaku. To wykończenie do góry listwy fantastycznie wygląda, tak delikatnie. Jak duże są to listwy? Chodzi mi o wysokość i ich grubość. Ze zdjęcia ciężko wywnioskować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie te listwy białe wyglądają bardzo stylowo i elegancko. Zawsze myślałam, że listwy przypodłogowe drewniane czy panelowe muszą być koniecznie pod kolor podłogi, teraz widzę, że niekoniecznie. Ja się zastanawiam czy do ciemnej podłogi(mam taką w kuchni) będą pasować listwy dębowe takie jak na http://wyrobydrewniane.com/. Chciałabym odmienić trochę jej wnętrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy