FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Warto kupić telewizor 4k?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 9:48 am    Temat postu: Warto kupić telewizor 4k? Odpowiedz z cytatem

O co właściwie chodzi z tą technologią?
Ostatnio w sklepie RTV facet mi wciskał coś takiego, ale ja się na tym nie znam i nie wiem co to w ogóle jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba chodzi o jakość obrazu, ale jeśli mam być szczera, dla mnie telewizor to po prostu telewizor.
Aczkolwiek jeśli interesuje cię ten temat, to tutaj: http://techfresh.pl/jaki-telewizor-4k-top-5-najlepszych-modeli/ jest sporo napisane na ten temat.
Myślę, że warto będzie zajrzeć i poczytać.
Te ich artykuły zwykle są tak napisane, że każdy jest w stanie pojąć o co biega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym postawiła na ekran do projektora np z http://ekrany.com.pl/ Jest większy niż telewizor i przystępniejszy cenowo.
My mamy tv 32 cale i jest dla nas trochę za mały.Zależy nam na dużym ekranie dlatego w najbliższym czasie chyba go wymienimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Sro Maj 05, 2021 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy spory salon, więc szukaliśmy jednak większego telewizora żeby wszystko było dobrze widoczne nawet jak robię jedzonko w kuchni Smile Ostatecznie jak przejrzeliśmy różne propozycje na taniomania.pl to zdecydowaliśmy się na wersję 75 calową i jakością obrazu 4K https://www.taniomania.pl/t/telewizory-4k-75-cali Polecam sprawdzić, dużo łatwiej porównacie sobie oferty cenowe i od razu traficie do sklepów gdzie są dostępne wraz z opiniami innych użytkowników. Jak już podejmiecie decyzję zakupową to liczę, ze podzielicie się swoimi spostrzeżeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elsklep
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2021
Posty: 3

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy vimar wtyczki sygnałowe będą odpowiednie do tego typu telewizora?
Dajcie prosze znać bo kompletnie się na tym nie znam a muszę kupić dobre kable
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając fajnych opcji w zakresie telewizorów to tutaj jak najbardziej wato wymienić producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych opcji z jakością obrazu 4k, większych rozmiarach i jednocześnie systemem smarttv i modułem internetowym w naprawdę dobrych cenach. Dlatego zdecydowaliśmy się postawić na 50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265. Dla mnie mega!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 537

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto. Pamiętajcie tylko, że do takiego TV trzeba też dobrać odpowiednie kable. Duży wybór kabli hdmi 4k znajdziecie w ofercie sklepu https://www.micromobile.pl/. Dzięki odpowiednim kablom jakość obrazu i dźwięku nie jest zniekształcona. Takie kable nie są drogie więc naprawdę warto w nie zainwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
russell55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataKutko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon Mar 06, 2023 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to nie tak łatwo wybrać telewizor w dzisiejszych czasach. Sytuacja potrafi zmieniać się dynamicznie co do najnowszych technologii. Natomiast musimy mieć na uwadze jedno - wybierajmy zawsze te najbardziej rozwinięte i przetestowane przez innych kupujących. Najlepszym tego przykładem są telewizory OLED, oferujące niesamowitą jakość obrazu. Pierwsze modele miały problem z wypalaniem się na matrycy takich rzeczy jak paski wiadomości czy loga. Dopiero po kilku latach producenci sobie z tym poradzili i w sumie to świetny moment na zakup. Oprócz tego warto jest zadbać by zamaskować odpowiednio kable. Idealny do tego będzie kanał podtynkowy tv - https://e-media.com.pl/Kanal-telewizyjny-kablowy-p420 jako rozwiązanie tego uciążliwego problemu na zawsze. W ten sposób nasz salon będzie wyglądał o niebo lepiej, bez kabli na widoku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy