FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
sprzątanie domu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcia40
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2020
Posty: 87

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 9:33 am    Temat postu: sprzątanie domu Odpowiedz z cytatem

Mam spory dom i sporo powierzchni na zewnątrz do posprzątania. Szczególnie nie lubię myć okien, no i z podjazdem tez sama sobie nie poradzę. Wolę sprzątanie zielona góra zlecić profesjonalnej firmie, zrobią to znacznie szybciej i na pewno lepiej. Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej postawić na jakość Smile Wolę zapłacić troszkę więcej, ale mieć pewność właśnie co do tej jakości. Dlatego jeśli chodzi o środki czystości, to korzystam tylko i wyłącznie z oferty Proformula. Jeszcze się nie zawiodłam co do niej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to przecież zależy od konkretniej sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucjanna44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2021
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z ofert tego rodzaju firm korzystam bardzo sporadycznie. Np po remoncie.
_________________
przydatny ranking pościeli ekskluzywnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meksi23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 219

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprzątam na własną rękę, musze to robić po swojemu. Czasami jednak chciałabym, aby ktoś mnie wyręczył w prasowaniu Very Happy . Generalnie deski mnie denerwują, często sie psują i rozjeżdżają i myślę nad jakąś nową np. z https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/deski-do-stacji-parowych/4995.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrodlo55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 323

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie to obowiązek, który przede wszystkim wymaga odpowiedniej organizacji. Bez tego ciężko jest jakkolwiek zadziałać i uzyskać konkretne efekty. Warto zatem wiedzieć jak wszystko przygotować i na jakie rzeczy postawić, aby móc funkcjonować na najwyższym poziomie. Polecam zatem dobre worki na śmieci oraz chemię wysokiej jakości, aby wysprzątać wszystko w szybkim tempie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Czw Lut 25, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie domu powinno odbywać się przy pomocy wysokiej jakości środków czystości, aby efekt utrzymał się jak najdłużej. Z tego względu ja kupuję sprawdzone produkty, które bardzo dobrze usuwają zabrudzenia. Środki czystości do domu - https://multi-branch.pl/ to najlepsze z tych, jakie do tej pory stosowałam. Ze swojej strony mogę polecić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 531

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę tutaj wiele ciekawych informacji Very Happy super, że dzielicie się wiedzą również w takich kategoriach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Mar 27, 2021 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie kwestia sprzątania jest niezwykle ważna i ja osobiście bardzo lubię dbać o czystość w moim domu. Jeszcze lepiej się sprząta, gdy mamy pod ręką niezbędne i zarazem dobrej jakości środki czystości. Fajnie także na stronie https://calde.pl/blog/reczniki-papierowe-do-czego-przydaja-sie-w-domu napisano do czego tak naprawdę w domu mogą przydać się ręczniki papierowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Wto Mar 30, 2021 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy sprzątaniu wykorzystujemy rozwiązania znane z oferty www.wszystkodosprzatania.com.pl . Tym sposobem wykonujemy doskonałą robotę a po wszelkich brudach i plamach ani śladu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Nie Kwi 25, 2021 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona najczęściej sprząta mieszkanie. Wiem, jakich środków używa, mogę Ci podrzucić https://www.indavox.pl/ . Żona mówi, że mają najlepszy płyn do czyszczenia kabin prysznicowych + super produkt do ogarniania wnętrz piekarników. Jakaś nowość ale jak będziesz mieć okazję kupić, to warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mop parowy z dozownikiem to super opcja na szybkie i wygodne sprzątanie domu. Tu sobie sprawdźcie go online https://esklep24.pl/mop-parowy-z-dozownikiem-detergentu-1300-w-p-8618.html?cPath=378 Jest ergonomiczny, poręczny, wygodnie nim się sprząta a w zestawie jest mnóstwo różnych nakładek, także wyczyścicie z nim dywany, okna czy fugi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mopa parowego to u mnie z kolei sprawdza się fajnie Hoover Steam capsule kupiony w przyjaznej cenie w https://afgmarket.pl/czysciki-parowe/2797-mop-parowy-hoover-steam-capsule-can1700r-011-szary-zolty-8016361909748.html To solidny, dobrze działający mop, dzięki niemu rzeczywiście szybko idzie sprzątanie i jest ono dokładne, także to był dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derek40
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wpuścilibyście obcą ekipę do swojego domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 3:48 pm    Temat postu: mop parowy Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu kupiłam mopa parowego Ariete i sprzątanie praktycznie mam z głowy. Już nie muszę męczyć się z czyszczeniem fug, podłogi dlatego, że gorąco płynące z mopa doskonale sobie radzi z brudem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy