FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak myć zęby?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwirahar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 8:22 am    Temat postu: Jak myć zęby? Odpowiedz z cytatem

Podobno bardzo ważny jest i czas, i technika, a nawet rodzaj szczoteczki do zębów. Wszystko musi być ze sobą zgrane i dopasowane - inaczej albo mycie będzie mocno niedokładne, albo można sobie coś uszkodzić i później zrobią się poważne problemy...

Mam zamiar zmienić szczoteczkę na soniczną, jedną z dostępnych w https://hellodent.pl/strefa-pacjenta/szczoteczki-do-zebow-mechaniczne/szczoteczki-elektryczne W związku z tym zastanawiam się, jakie modyfikacje wprowadzić do schematu codziennego mycia zębów - może ktoś mi podpowie, jak to prawidłowo zrobić???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Wirtu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 16, 2022 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to wymaga aż takiego szczegółowego podejścia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dane.considine
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2024
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Pon Mar 18, 2024 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mycie zębów jest szczególnie ważne dla higieny i zdrowia naszej jamy ustnej. Jest to podobno jedna z najważniejszych metod profilaktyki chorób zębów i dziąseł! Z tego artykułu - https://wadowiceonline.pl/sponsorowane/26127-jak-dbac-o-zeby-aby-jak-najdluzej-zachowac-piekny-usmiech dowiedziałem się, że zęby powinno szczotkować się przynajmniej dwa razy dziennie. Do tego powinniśmy używać odpowiedniej pasty i szczoteczki. Gdyby ktoś z was zastanawiałby się, jak jeszcze można dbać o zęby, aby jak najdłużej zachować piękny uśmiech, to te tematy również są tam poruszone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 464

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny temat, który warto poruszać. Poradników w internecie nie brakuje i warto też przekazywać taką wiedzę swoim dzieciakom. Poza tym zawsze można dopytać na wizycie stomatologa, który dokładnie przeszkoli nas w temacie mycia zębów. Przyznam, że właśnie interesuje mnie stomatolog dziecięcy gdynia z dobrym podejściem. Czy korzystaliście w ostatnim czasie z takich usług? Może wiecie, kto będzie najlepszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy