FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki materac odpowiedni dla dziecka?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 5:22 pm    Temat postu: Jaki materac odpowiedni dla dziecka? Odpowiedz z cytatem

Jaki materac waszym zdaniem będzie najbardziej odpowiedni dla dziecka?
Szukam takiego, który nie będzie wpływał negatywnie na jego postawę i w ogóle kręgosłup.
Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jaki-materac-dla-dziecka-najlepszy-ktory-wybrac-dla-maluszka/4034/ czytałam co nieco na ten temat.
Na co wy zwracaliście uwagę przy takich zakupach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
calek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że zdecydowanie warto w tym temacie szukać odpowiedzi na sprawdzonych stronach w Internecie. Sieć to prawdziwa kopalnia wiedzy Smile
_________________
Zawsze jest coś, czego nie powinno być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelie.krajcik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 28, 2024 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozmawiamy już o materacach do spania dla dzieci, to chciałabym was zapytać się, czy wiecie może, jak wybrać materac dla nastolatka? Odnośnie tego tematu udało mi się natrafić na taki artykuł - https://katowice24.info/poszukujesz-materaca-dla-nastolatka-sprawdz-jak-wybrac-najlepszy. Często rekomendowanym rozmiarem jest 80x200 cm, jednakże należy zastanowić się, czy nie będzie on za mały. Inną kwestią jest również wybór jego rodzaju wypełnienia, a także poziomu twardości. Chciałabym wybrać jakiś naprawdę dobry model, ponieważ to właśnie podczas snu nasze ciało się regeneruje, a jak wiadomo, dobra jakość snu jest bardzo ważnym czynnikiem podczas dojrzewania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kjast
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2024
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Mar 27, 2024 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiał, z którego wykonane jest łóżko, ma ogromny wpływ na wygląd i atmosferę sypialni. Łóżko drewniane, dzięki swojej naturalności i ciepłej kolorystyce, wprowadza do wnętrza spokój i harmonię. Łóżka z drewna są trwałe i łatwe w konserwacji, co sprawia, że cieszą się niesłabnącą popularnością. Takie łóżko to również dobre rozwiązanie dla młodej osoby. Sprawdźcie te porady - https://opoka.org.pl/doc/205155.Na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-lozko-do-sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy dziecku ważnych wyborów jest masa. Ja sama zamierzam kupić Cavoe Avec. Dla moich bliźniaków będzie bezpieczny, a dla mnie wygodny. Jeden moduł ma regulowaną wysokość, więc nawet obie spacerówki będą mogły być rozłożone do pozycji leżącej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy