FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzątanie po remoncie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 6:09 am    Temat postu: Sprzątanie po remoncie Odpowiedz z cytatem

Witam. Właśnie kończę remont w domu i chciałabym dokładnie go posprzątać ale sama nie mam czasu więc szukam jakiejś dobrej firmy. W sieci natknęłam się na sprzątanie po remontach piła. Czy ktoś mógłby wyrazić swoją opinię na ich temat? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
canto
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, pewnie jest hałas podczas sprzątania i Twoje dziecko nie chce spać , przydadzą się słuchawki dla niemowląt, dzięki którym maluszek będzie stał a Ty w spokoju będziesz sprzątać. Również strona tulisie.pl organizuję zbiórkę dla dzieci potrzebujących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alisson
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie po remoncie to nie lada wyzwanie. Koniecznie kupcie dobrą chemię. Przyda się. Ja polecam Wam zajrzeć po nią do sklepu: https://sklep.hurtania.pl/mleczka-czyszczace/359135421-ola-pasta-do-czyszczenia-naczyn-kuchennych-i-urzadzen-sanitarnych-500-g.html Smile Mają tam wszystko czego potrzebujecie do porządków. Nawet moja ulubiona pasta ola - zawsze na stanie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludwig80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Cze 29, 2021 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zdecydowanie najgorszy element całego remontu Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma sprzątająca Gliwice Tassillo oferuje takie właśnie usługi. Sama korzystałam i serdecznie polecam. Samemu ciężko jest ogarnąć po remoncie, a z ekipą z tej firmy poszło szybko i sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2023 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim dobrej jakości środków czystości do zachowania porządku w swoim domu, czy do firmy to na pewno warto zwrócić więcej uwagi na ofertę przygotowana przez https://sklepinco.pl/marka/ludwik-ekologiczny/ u których będziecie mogli znaleźć świetną markę Ludwik Ekologiczny. Jestem bardzo zadowolona z ich stosowania, nie uczulają są w pełni naturalne. Jednocześnie można liczyć na profesjonalizm obsługi i jednocześnie dostępność różnych wariantów zarówno do łazienki, kuchni i innych pomieszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2023 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, po takim remoncie czy nawet w jego trakcie utrzymanie porządku to wcale nie taka prosta sprawa. Jeśli będziecie się kiedykolwiek zastanawiać nad tym jak zmyć piankę montażową z rąk, to podpowiem Wam z doświadczenia, ze są na rynku takie specjalne ściereczki Bostik Handy Wipes, niezastąpione przy tego typu zabrudzeniach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2023 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę mam wrażenie, że idealnym podejściem będzie dla mnie coś odpowiedniego i moim zdaniem naprawdę warto poszukać kogoś fajnego i że coś się sprawdzi. No i ja mam nadzieję, że postawienie ścianki działowej z karton gipsu nie będzie trudne. Musimy jeden pokój podzielić na 2 części, na tym nam zależy koniec końców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy