FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pomoc drogowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 2:15 pm    Temat postu: pomoc drogowa Odpowiedz z cytatem

Mój szef prosił mnie o znalezienie dobrej pomocy drogowej, z którą moglibyśmy podjąć stałą współpracę. Czy możecie kogoś polecić? A może słyszeliście coś na temat http://www.gohol.pl/firma.html?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w Poznaniu lub okolicach, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się pomocą drogową polecam skontaktować się z www.pomocdrogowa-poznan.com Działają bardzo szybko, profesjonalnie i mają niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 89

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 7:24 am    Temat postu: obowiązek udzielenia pomocy Odpowiedz z cytatem

Hej, ostatnio byłam świadkiem bardzo traumatycznej sytuacji Na pasach ktoś potrącił kobietę i uciekł, na szczęście na przystanku był lekarz więc od razu podbiegł i zaczął pierwszą pomoc a mi kazał zadzwonić na pogotowie. Po tej całej traumie zastanawiam się czy każdy ma obowiązek udzielenia pomocy ? Znalazłam taku arytkuł na https://kruczek.pl/czy-trzeba-udzielac-pomocy-poszkodowanemu-w-wypadku/, gdzie pisze że nieudzielenie pomocy jest przestępstwem więc zastanawiam się czemu tamten zwiał, tylko się pogrążył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy