FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie łazienkowe - kabiny i baterie umywalkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 8:28 am    Temat postu: Wyposażenie łazienkowe - kabiny i baterie umywalkowe Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać Was, gdzie kupujecie wyposażenie łazienkowe? Przede wszystkim zależy mi na dobrej jakości i jednocześnie przystępnej cenie. Z góry dzięki wielkie za wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nowoczesne i jednocześnie dobrze wykonane propozycje w zakresie wyposażenia łazienkowego to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na sklep https://www.sklepbaterie.pl/ w którym znajdziecie m.in kabiny prysznicowe (u nas była to CALDO DS-0012), a jeżeli chodzi o płytki ceramiczne wygrały wersje TUBĄDZIN ILMA Beige. Ładne, dobre ceny i sprawna realizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, ponieważ w przypadku Sklep Baterie można liczyć na naprawdę dobre ceny, wysoką jakość i różnorodne propozycje zarówno w zakresie płytek, umywalek, wanien i wiele innych. Dlatego naprawdę pozytywnie przekonałem się co do zakupów online również wyposażenia łazienkowego. Przez co też łatwiej złapać naprawdę dobre okazje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, w takim razie czas najwyższy zabrać się za poszukiwania i zobaczymy co w takim razie wyjdzie z zakupów i oczywiście samego efektu końcowego kiedy już będzie po remoncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 805

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w LazienkaPlus kupowaliśmy dodatkowy grzejnik łazienkowy KOMEX CALDO GRAFIT STR https://www.sklepbaterie.pl/p/117474/caldo-1195500-grafit-str idealnie wpasował nam się do stylu aranżacji łazienki, cenowo też okey. Dobrze sprawdzić, myślę że nie pożałujecie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy