FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Konto w ing banku śląskim warto otworzyć?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaceky
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 24

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 12:11 pm    Temat postu: Konto w ing banku śląskim warto otworzyć? Odpowiedz z cytatem

Szukam rachunku osobistego, po tym jak zamknąłem konto w pko bp.
Za konto za zero tak naprawdę bank pobierał mi opłatę za samo prowadzenie rachunku, co moim zdaniem nie jest do końca ok.
Nie mam stałych dochodów, wpływających na konto więc nie uniknę tej opłaty. Sieć bankmatów też ograniczała mnie tylko do maszyn banku Powszechnej Kasy Oszczędnościowej Banku Polskiego.

Zdecydowałem więc wyszukać rachunek osobisty, gdzie nie będę musiał przelewać stałej kwoty na konto by ror był darmowy. Rozważam oferty banku smart, bph i ing.
Z powodu dużej sieci oddziałów i darmowych bankomatów w Polsce skłaniam się ku opisanemu tutaj http://bankuje.pl/bank-ing-opinie/ kontu Direct w ing banku śląskim. Z tego co wyczytałem konto, bankomaty i przelewy elektroniczne są darmowe, a z opłaty za kartę zwalniają transakcje na min 300zł miesięcznie.

Czy ktoś z Was ma to konto?
Polecacie jego otwarcie?
Proszę o opinie o ing.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że ING ma dość korzystne warunki. Ale w sumie teraz oferty banków w zakresie konta osobistego są dość zbliżone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 796

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy poleci Ci konto, którego sam używa. Ja mam konto osobiste w CitiBanku i też nie narzekam. Poza tym ciągle są jakieś promocje dlatego warto to śledzić. Tu masz przykład https://www.online.citibank.pl/polish/accounts/konta-osobiste.htm jeśli chodzi o konto bankowe. Poczytaj o tym na spokojnie i dopiero coś wybierz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 6:26 pm    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Też mam konto w ING, od kilku lat też mam u nich lokatę. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poczytać http://rachunek.net.pl/karta-zblizeniowa-czy-jest-bezpieczna/ Dokonywanie płatności kartami płatniczymi jest bardzo popularne. Często zamiast gotówki w portfelu posiadamy tylko tą plastikową kartę. Jednakże w ostatnim czasie coraz bardziej popularne zrobiły się płatności dokonywane kartą zbliżeniową, które są dostępne niemal we wszystkich sklepach czy punktach usługowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gricholka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem już takie momenty, w których się zastanawiałem, czy nie czas zainteresować się tym, co ma mi do zaoferowania konkurencja, ale za każdym razem wracałem do ING i to wracałem dość zadowolony.

Oferta nie jest może przełomowa i tu niektóre inne banki można pochwalić za lepszy marketing.

Ale samo podejście do klienta ING ma nieustannie na bardzo wysokim poziomie, nawet pomimo ewentualnych problemów, których zresztą nie da się chyba pominąć bez względu na bank. Nie jest idealnie, ale jest solidnie, a to mi odpowiada.
_________________
http://tortoblog.pl/shop/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że możecie zajrzeć sobie do w jakim banku pierwsze konto. Bardzo fajny i przydatny portal. Sprawdźcie sami, może i wam się przyda ten portal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym miejscu http://www.konto-studenckie.pl/ing-bank.php znajdziecie opinie o banku ING oraz koncie studenckich. Jest tam wiele ciekawych informacji, które pomogą każdemu w podjęciu odpowiedniej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wuga
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 3:34 pm    Temat postu: Nest Bank lepszy według mojej opinii Odpowiedz z cytatem

Miałem konto w ING, ale nie przepadam za płaceniem kartą i pamiętaniu o tym, tym bardziej, że tam okres rozliczeniowy nie pokrywał się w pełni z miesiącem kalendarzowym. Przeniosłem się do Nest Banku w zeszłym roku i na razie jest ok. Darmowy bez warunków. Ogólnie są też dobre opinie o Nest Bank http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/07/bank-smart-opinie.html Nest Bank to dawny Bank Smart. Prosty i łatwy w obsłudze, ale jak ktoś lubi promocje i dodatki albo korzysta z zaawansowanych usług bankowych to Nest Bank mu nie przypadnie do gustu. Idea Bank też ma darmowe konto bez warunków i więcej usług. To może też jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 3:37 pm    Temat postu: Re: Nest Bank lepszy według mojej opinii Odpowiedz z cytatem

Wuga napisał:
korzysta z zaawansowanych usług bankowych to Nest Bank mu nie przypadnie do gustu. Idea Bank też ma darmowe konto bez warunków i więcej usług.


Idea też jest ok. Nawet lepsze mają to konto od Nest Banku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo podoba się oferta nest bank opinie Czytałam o nich wcześniej na tym portalu i przekonała mnie ich oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujemy się na założenie konta to warto poszukać opinii oraz ciekawych informacji dotyczących naszego konta tutaj: konto w banku musi być dopasowane idealnie do nas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy