FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
projektowanie wnętrza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 8:53 am    Temat postu: projektowanie wnętrza Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu nie jest potrzebny tylko geodeta. Przyda się również ktoś od projektowania wnętrz by bardziej zadbać o efekt końcowy i by miejsce w którym zamieszkamy było wyjątkowe. Świetne projekty realizuje https://projektdokwadratu.com.pl/ .Może od nich coś Ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie możecie polecić blogi na temat projektowania i aranżacji wnętrz, remontów, budowy domu itp.? Znacie jakieś fajne miejsca w sieci, na których można sobie na ten temat poczytać? Ja na przykład znam taki blow wnętrzzarski elstor, z którego naprawdę sporo można się dowiedzieć. Jeśli więc macie chwilę wolnego czasu, to polecam tam zajrzeć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 5:15 am    Temat postu: Odpowiedź Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest się samej wziąć za kupno nieruchomości Koszalin był naprawdę ciężkim miastem, jeśli chodzi o znalezienie czegoś, co by mi odpowiadało, jednak udało mi się. Nie wiem, skąd jesteś, ale gdybyś była z Koszalina to polecam: https://natropienieruchomosci.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1996

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to jest kilka ciekawych ofert z których chciałbym skorzystać np. https://recykloteria.pl/biznes/concept-space ponieważ nie mam pomysłu na aranżację mojego mieszkania, a ich projekty bardzo przypadły mi do gustu. Pytanie tylko jaki może byc koszt projektu ktoś się orientuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Parti
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 23, 2022 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się na tym znać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 5:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominajmy o odpwoiednim oswietleniu, ktore jakby nie bylo- dopelnia nasze wnetrza Smile gdyby cos, to na elampy.pl maja mega wybór Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaa_88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednio zaprojektowane wnętrze potrafi nie tylko ułatwić codzienne funkcjonowanie, ale też pozytywnie wpływać na samopoczucie oraz komfort. Biuro architektoniczne https://okiem-architekta.com z Piaseczna pomaga w tworzeniu przestrzeni dla osób planujących remont mieszkania czy dla nabywców nowego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
watsica.jaquelin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2022
Posty: 4
Skąd: Siepraw

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2022 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na pewno warto skontaktować się z jakimś dobrym projektantem wnętrz. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3853

PostWysłany: Pią Maj 10, 2024 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele ciekawych propozycji na aranżację pokoju dla dziewczynki zaproponują Ci specjaliści pracujący w https://nietaktotak.pl/projekt-pokoju-dla-dziewczynki/ Ich praca jest prawdziwą sztuką ponieważ wykonują ją z pasją i zaangażowaniem. Wyobraźnia przestrzenna w połączeniu z wsłuchiwaniem się w potrzeby i wymagania klienta jest ich mocnymi stronami a co za tym idzie w efekcie końcowym otrzymujesz projekt aranżacji w zupełności zgodny z Twoim wyobrażeniem. Dodatkowo całość wykonywanej pracy oparta jest o założony przez ciebie budżet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3431

PostWysłany: Pon Maj 13, 2024 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też można postawić na silikon octowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy