FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Warsztat samochodowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 7:52 pm    Temat postu: Warsztat samochodowy Odpowiedz z cytatem

Ja z wszelkim problemem samochodowym zwracam się tutaj http://autokorbas.pl/cennik/ Zawsze dobrze mi doradzają i nie przepłacam. Co najważniejsze szybko rozpoznają wady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lilla31
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio odkryliśmy rzetelne miejsce w naszej okolicy - serwis Honda przy aso Honda Matraszek w Markach - naprawdę bardzo proklienckie podejście i pełen profesjonalizm Smile Wymienialiśmy klocki hamulcowe i tarcze., jesteśmy umówieni też na większą robotę wkrótce Smile
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo sprawdzonych warsztatów w całej Polsce znajdziesz dzięki tej wyszukiwarce http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat , jeśli szukasz dobrego gazownika który zamontuje albo przejrzy instalację to dobrze trafiłeś Smile
Powrót do góry
ciaston87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lilla31 napisał:
My ostatnio odkryliśmy rzetelne miejsce w naszej okolicy - serwis Honda przy aso Honda Matraszek w Markach - naprawdę bardzo proklienckie podejście i pełen profesjonalizm Smile Wymienialiśmy klocki hamulcowe i tarcze., jesteśmy umówieni też na większą robotę wkrótce Smile

Bardzo fajny, fachowy warsztat. Polecam, też tam serwisujemy swoje auto Smile Bardzo rzetelne podejście do tematu obsługi klienta, zawsze robi to na mnie duże wrażenie, jak profesjonalnie podchodzą Smile
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystkie naprawy oraz wymiany części robię w serwisie aso HondaPlaza. Świetni fachowcy, którzy mają dostęp do najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu zostawiając auto u nich za jednym razem mam zazwyczaj zrobione kompletne naprawy w dość krótkim czasie i pewność, że biorą się za to odpowiednio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: