FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wentylacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od jej rodzaju oraz od samego montażu. Generalnie nie należy na takiej usłudze oszczędzać ponieważ poprawnie działająca wentylacja to inwestycja na długie lata. Dlatego w kwestii wentylacji warto zwrócić się do alkonsystem.pl/oferta/wentylacja/, firmy która w zakresie wentylacji czy klimatyzacji ma duże doświadczenie i na pewno znajdą skuteczny sposób na dany problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mantra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sty 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O koszt wentylacji warto zapytać się Klimacentrum https://www.klimacentrum.pl/, w dodatku można liczyć na montaż i ewentualny serwis z ich strony. My akurat kupowaliśmy od nich klimatyzacje, i jesteśmy zadowoleni z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tym bardziej że koszty są zależne od samej powierzchni domu. Najlepiej w tej sprawie udać się bezpośrednio do specjalistów, którzy przedstawią kosztorys. Warto przy okazji montażu wentylacji zapytać o rekuperatory , gdyż są one świetnym rozwiązaniem jeśli pragniemy mieć zimą świeże i ciepłe powietrze, nie mówiąc już o dodatkowych korzyściach płynących z taniego podgrzewania powietrza (oszczędności na ogrzewaniu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wamkas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 210

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalkulując koszty wentylacji, warto wziąć pod uwagę jej czyszczenie http://brawent.pl/. To norma, ale nie każdy o tym pamięta. Mimo wszystko to jednak dobra inwestycja. I niezwykle potrzebna - wręcz niezbędna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roberto
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 10

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że prawidłowo wykonana i działająca wentylacja to nie przelewki. Człowiek nawet o tym jakoś bardzo nie myśli przy projektowaniu i budowie, a potem się odczuwa tego skutki. Wiem, o czym piszę, bo u nas w biurowcu wentylacja została źle zrobiona. Właściwie zaraz przekroczeniu progu do biura źle się czułem, ale zwalałem to na przemęczenie itp. – wiecie, jak to jest. Kiedy się okazało, że nie tylko ja mam takie objawy, które o dziwo odpuszczają po wyjściu z budynku, to coś mi zaczęło świtać w głowie. Słyszałem kiedyś o syndromie chorego budynku, który jest wywoływany właśnie przez zanieczyszczoną wentylację. W ostateczności została zlecona i przeprowadzona ocena oddziaływania na zdrowie przez Cenia-Ekspertyzy. Ludzie coraz bardziej narzekali i trzeba było po prostu zgłosić to do administracji budynku, żeby zrobili z tym porządek. Zgadnijcie, co? Miałem rację po naprawie systemu wentylacji wszystko wróciło do normy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnnorton
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy nowoczesny budynek powinien mieć zamontowaną klimatyzacje. Jest bardzo pomocna w lato podczas dużych upałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domis91
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też w tym temacie poszperać w Internecie Smile Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie Smile
_________________
Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a słyszeliście może o tej firmie oto link do ich strony: http://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-poznan/ ? potrzebuje kogoś właśnie w moim mieście i szukam kogoś sprawdzonego. bardzo dużo o czyszczeniu wentylacji się naczytałem i dlatego chce coś w tym kierunku zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wentylacja z odzyskiem ciepła - trudno o bardziej wydajne i zarazem energooszczędne rozwiązanie. Przy wyborze rekuperatora radzę zwrócić uwagę na jego wydajność i koszty eksploatacji. Sprawdźcie rekuperatory od WANAS http://www.wanas.pl - wyróżniają się wyjątkowo niskim zużyciem energii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wentylacja mechaniczna to najlepsza opcja w naszym nowym domu, na jaką mogliśmy się zdecydować. Wszystko jest super i wszystko działa świetnie. A montażem zajęła się najlepsza firma na rynku - Wojwent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prowhy
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 12
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam posiadam centralę marki Wanas i jestem mega zadowolony. Bardzo intuicyjny sterownik, prosta wymiana filtrów i niski pobór prądu. Szczerze polecam www.wanas.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej83x
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto w tym temacie poszperać w Internecie. To się moim zdaniem naprawdę dość dobrze sprawdza Smile
_________________
Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie wentylacja Częstochowa. Czy znacie jakieś sprawdzone firmy z tej branży w tym mieście lub w okolicach? Niedawno znalazłam w Internecie firmę Karino Went. Czy ktoś korzystał już z ich usług? https://rekuperatoryspiralne.pl/wentylacja-mechaniczna-z-odzyskiem-ciepla/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2020 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim wybierzesz firmę, zobacz na stronie www jaką wentylację wybrać do domu, a jaką do biura. Przy okazji dowiesz się jeszcze, jaka firma może zamontować ci system wentylacyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Maj 11, 2020 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola i rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem systemów wentylacji to polecam wam skontaktować się z http://ventus.info.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy