FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wentylator

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 11:19 am    Temat postu: Wentylator Odpowiedz z cytatem

Witam, poszukuję wentylatora przemysłowego do mojej pracy. Jaki jest koszt montażu takiego sprzętu mniej więcej? Niedawno znalazłam na internecie stronę http://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-przemyslowe,93.html
i tam są takie produkty tylko nie potrafię wybrać odpowiedni, ponieważ nie znam się na tym. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na czym powinnam się skupić przy zakupie takiego wentylatora? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wentylatory radze kupować w sieci bo tam zdecydowanie jest największy wybór. Sam ostatnio kupowałem do swojej firmy taki wentylator przeciwwybuchowy: http://tywent.pl/pl/przeciw__wybuchowe,grupa,5.html i musze przyznać, ze się sprawdza. Dobrze, że teraz jest tak duży wybór produktów,. Przy zwykłych wentylatorach różnice w cenie nie są aż tak znaczące, ale w przypadku specjalistycznych bywa z tym już naprawdę różnie… Czasem lepiej trochę poszperać, a potem nie przepłacać. Trudno mi polecić najtańszy sklep, bo ceny są naprawdę zróżnicowane. Zazwyczaj sprawdzam w kilku miejscach i na tej podstawie cos dobieram…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliuar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepszy byłby chyba klimatyzator zwłaszcza, że nie są już takie drogie jak kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian_o
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 12, 2015 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliuar napisał:
Lepszy byłby chyba klimatyzator zwłaszcza, że nie są już takie drogie jak kiedyś.


Dokładnie Smile Zupełnie nie rozumiem w tym wypadku wykorzystania wentylatora. Nie warto oszczędzać na klimatyzatorze.
_________________
rozwój osobisty
tworzenie stron
mieszkanie warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kgariess
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też chciałem sobie kupić jakiś wentylator można sobie ogarnąć jakiś solidny poleacacie jakieś firmy ? bo ja nie wiem jak się za to zabrac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy na taki wentylator można zamówić te
metalowe tabliczki ? tak, żeby wiedzieć jaka jest specyfikacja tego sprzętu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonaa89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 486

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, która firma posiada w swojej ofercie wentylatory do +135c? Zależy mi na firmie, która służy fachowym doradztwem. Jak na razie znalazłam w Internecie firmę Fantech. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie https://fantech.pl/wentylatory-wysokotemperaturowe-do120ci135c/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy