FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Świece zapachowe - czy kupujecie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 6:47 pm    Temat postu: Świece zapachowe - czy kupujecie? Odpowiedz z cytatem

Hej!
Kupujecie może świecie zapachowe do swoim mieszkań? Jeżeli tak, to gdzie szukać przyjemnych jesiennych i zimowych zapachów (mam nadzieję, że z Wami trafię na jakieś ciekawe propozycje) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tutaj jak najbardziej mogę polecić Ci, żebyś zwrócił uwagę na ofertę przygotowaną przez DekoracjeDomowe.pl gdzie będziesz mógł znaleźć wiele świetnych zapachów w różnych rozmiarach marki Kringle https://dekoracjedomowe.pl/kategoria-produktu/swiecie-zapachowe/ z pomocą których zadbasz o nastrój, ale również piękny zapach w swoim wnętrzu!
Pozdrawiam serdecznie i udanych zakupów życzę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej świetna opcja, mój ulubiony zapach na ten moment to Country Candle – Anjou & Allspice https://dekoracjedomowe.pl/produkt/country-candle-anjou-allspice-duzy-sloik-652g-2-knoty/ która genialne łączy zapach dojrzałych gruszek, nut aromatycznych przypraw w tym ziela angielskiego i jałowca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę dzięki wielkie za wskazówki! Na pewno sprawdzę, bo naprawdę skutecznie mnie do tego przekonaliście, żeby do nich zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gresio
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2020
Posty: 18

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona dotąd kupowała tak owe a teraz jeszcze na dodatek same to z córką robią. Nigdy za tym ani kadzidełkami nie przepadałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej Wink Jednocześnie w przypadku sklepu DekoracjeDomowe znajdziecie wiele świetnych propozycji dekoracji ściennych, jak na przykład "Dekoracja Lew Geometryczny" https://dekoracjedomowe.pl/produkt/dekoracja-lew-geometryczny/ prezentuje się genialnie, robi wrażenie już powieszony w salonie na ścianie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2021 10:33 am    Temat postu: Re: Świece zapachowe - czy kupujecie? Odpowiedz z cytatem

MaRis napisał:
Hej!
Kupujecie może świecie zapachowe do swoim mieszkań? Jeżeli tak, to gdzie szukać przyjemnych jesiennych i zimowych zapachów (mam nadzieję, że z Wami trafię na jakieś ciekawe propozycje) Smile

Ja od lat kupuję takie świece i testuję różne zapachy. Co do sklepów to różnie, kiedyś kupowałam w sklepie stacjonarnym w moim mieście, dziś tylko przez internet. Najlepszym wg mnie sklepem ze świecami jest Bispol: https://www.sklep.bispol.pl Smile Ich produkty można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych, a na swojej stronie internetowej mają pełną ofertę. Jest w czym wybierać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru wyjątkowych propozycji do swojego wnętrza to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę propozycje od SW-Decore u których znajdziecie świetne świece zapchowe jak marka Kringle Candle która naprawdę pozytywnie zaskakuje zarówno pięknymi zapachami, ale również różnorodnością nut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kdare
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dają super klimat w mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulauf.grayson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Białograd

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świece świetnie sprawdzają się, jako element dekoracji wnętrz we własnym domu lub np. element dekoracji wnętrz biura, w którym się pracuje Smile. Ja u siebie w biurze stawiam na świecie sojowe z logo firmy https://whyknotcandles.com/pages/swiece-zapachowe-z-logo-twojej-firmy. Dlaczego akurat sojowe? Bo są to świece naturalne, które nie uczulają, więc jak jakiś klient jest alergikiem, to mam pewność, że nic mu się nie stanie Wink. Tutaj chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo! Poza tym są ekologiczne, a etykieta z logo firmy bardzo ładnie się prezentuje Smile. Polecam, wybór zapachów jest przeogromny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lind.ezra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo fajna forma ozdoby wnętrz, kupuję takie świece dosyć często.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz wyjątkowych ręcznie rzeźbionych świec? W sklepie internetowym https://mscandles.com znajdziesz zarówno gotowe, bogato zdobione świeczki — idealne na wspaniały prezent, jak i półprodukty, dzięki którym stworzysz własne świece według swojego uznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądając się za pięknymi propozycjami zapachowych sojowych świec to jak najbardziej polecam sprawdzić również markę CocoWick https://cocowick.pl/ które jak nazwa wskazuje są umieszczone w łupinie kokosa. Co chwilę pojawiają się u nich jakieś nowości więc jest co sprawdzać, na przykład Euforia łącząca intensywnego zapachu paczuli wraz z słodką różą napełni aromatem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Lis 07, 2021 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie koniecznie o świecach OTSO HANDMADE. Na pewno plusem jest to, że są to świece, które zostały wykonane z wosku sojowego . Dzięki temu emitują o 90% mniej dwutlenku węgla niż świece parafinowe. Wytarzane są ręcznie. Knot jest drewniany nieimpregnowany, dzięki temu przyjemnie skiewierczy podczas palenia. Piknie pachną i są idealne dla wegan. Tutaj https://otsohandmade.pl możecie dowiedzieć się o nich więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmowski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lis 08, 2021 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa też samemu zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy