FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Większy samochód
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 3:49 pm    Temat postu: Większy samochód Odpowiedz z cytatem

Musze kupić trochę większy samochód, dotąd miałam 206, ale takie autko już mi nie wystarcza, podpowiedzcie co się nada do miasta ale jednocześnie będzie bardziej uniwersalne, jakiś nieduży suv?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz o Peugeocie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może tym modelem 2008 byłabyś zainteresowana? Peugeot ma teraz te całe swoje wyprzedaże to może lepiej jakbyś się przeszła do nich do salonu i zobaczyła jak te wszystkie modele wyglądają ico oferują? Suv według mnie w mieście sprawdzi się idealnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2008 to crossover a nie SUV, więc lepiej moim zdaniem tutaj sprawdziłby się moim zdaniem na przykład model 3008 albo 5008 jeśli mówimy o francuzach. Swoją drgoą 3008 bardzo dobre auto, nawet tytuł samochodu roku 2017 ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Nie Lut 25, 2018 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hello napisał:
Mówisz o Peugeocie?


Tak, dokładnie tą markę miałam na myśli Smile
Widzę że sporo osób nimi jeździ, sama bym może tego największego modelu nie wybrała ale spojrzałam na 2008, jest ok, łatwo się będzie przesiąć na ten z dużo mniejszego auta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę dopasować felgi do mojego samochodu, ale póki co nie mam pomysłu gdzie je kupić. Słyszał ktoś o tym sklepie > https://oponafelga.pl/szukajfelgialu/ bo jakość produktów wydaje mi się być na prawdę wysoka, a ceny bardzo atrakcyjne. Wybór jest duży i zróżnicowany więc spokojnie można stwierdzić, że sklep jest na każdą kieszeń. A co wy o tym sądzicie ? Podoba wam się oferta tego sklepu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekwilk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii zakupu samochodu to trzeba ogolnie zastanowic sie dobrze czego oczekujemy. Niestety wiekszosc osob po uzywanym 10 letnim pojezdzie spodziewa sie osiagow jakby co wyjechal dopiero z salonu. Rzeczywistosc pokazuje jednak diametralnie inny obraz. Podobno ponad 90% sprowadzanych samochodow ma ukryte wady mechaniczne .. juz o sfalszowaniu licznika nie mowiac. Ja osobiscie raz sie przejechalem i wiec nie wchodze na ten sliski temat. Wystarczy spojrzec na oferte producentow, co raz to czesciej mozna znalezc nowe samochody niewiele drozsze np. Dacia moze tutaj posluzyc za wzor. Cenowo wypadaja atrakcyjnie do tego mozna skorzystac z opcji finansowania https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe-2 Najwazniejsza sprawa jest spokoj, bo po co sie martwic czy cos sie nie zepsuje za tydzien .. jak w tym przypadku mamy gwarancje na kilka dobrych lat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam zerknąć na ofertę BMW, mają świetne samochody. Tutaj https://www.bmw-team.pl/xokazji znajdziecie różne okazje, myślę że na takie rzeczy także warto zwracać uwagę przy wyborze samochodu. Na przykład taka oferta jak Comfort Lease Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu poszedłbym w stronę SUV-a ze względu na bezpieczeństwo, wygodę i jakość jazdy. Sam jeżdżę Hondę CR-V, jednak jak nie chcesz kupować nowego auta to sprawdź również ofertę salonu HondaPlaza, gdzie znajdziesz spora ilość używanych modeli, ponieważ jak ostatnio sprawdzałem wybór jest naprawdę duży. A do tego nowsze wersje zostały objęte programem Honda Quality Plus, czyli m.in 12-miesięczną kompleksową gwarancję, obejmującą awarie podzespołów mechanicznych i elektrycznych i nie tylko. Dlatego warto na ich stronie internetowej sprawdzić wszystko dokładnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie większy samochód wymaga rowniez wiekszej troski, dlatego warto miec przy sobie odpowiednie kosmetyki i akcesoria do jego pielęgnacji. Moim zdaniem takie zestawy jak te https://cleantechco.pl/kategoria-produktu/zestawy/ są bardzo przydatne . Skutecznie usuną zabrudzenia na tapicerce czy desce rozdzielczej, no a wiadomo ze zakupienie takich srodkow w zestawie wychodzi taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, na wybór jakiego samochodu się zdecydujesz, musisz pamiętać o tym, aby odpowiednio o niego zadbać... Gdybyś kiedykolwiek poszukiwał niedrogich części zamiennych, zajrzyj na portal https://allegro.pl/kategoria/hamulce-tarczowe-zaciski-250427 i zakupu niezbędnych części dokonaj za jego pośrednictwem (jestem pewny, że znajdziesz w nim to, czego szukasz).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A braliście pod uwagę mazdę? W salonie Klimczak w Częstochowie mają na prawdę świetne, pracownicy świetnie się znają na nich to pomogą wszystko dobrać, a co nowe auto to nowe. Możesz dopasować kolor i wyposażenie pod siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto pójść w kierunku aut o dużej pojemności jeżeli chodzi o bagażnik, wygodę dla pasażerów i kierowcy. Jednak jeżeli będziecie również często wyjeżdżali w dalsze miejsca to polecam zwrócić uwagę na dobór odpowiednich wycieraczek które pozwolą zachować pełna widoczność również podczas intensywnych opadów deszczu, czy śniegu. Dlatego jak przyjdzie moment na zmianę to sprawdź ofertę producenta Visee, gdzie znajdziesz kilka ciekawych modeli które bez problemów możesz dopasować do swojego auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyjek2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 1:14 pm    Temat postu: Powitanie Odpowiedz z cytatem

kup se forda s max
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest lepsze rozwiązanie od zakupu większego samochodu. Polecam ci zajrzeć na stronę www.bagazniki.info.pl i zakupić bagażnik samochodowy na dach. Mały samochód świetnie się sprawdza w jeździe po mieście. Gdy ruszasz w dalszą podróż, montujesz bagażnik i nie masz problemów z brakiem miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy