FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Woski zapachowe dla lepszego zapachu w domu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 1:29 pm    Temat postu: Woski zapachowe dla lepszego zapachu w domu? Odpowiedz z cytatem

Używacie takich wosków zapachowych w domach?
Chodzi mi o coś, co wprowadzi do mieszkania przyjemny zapach.
Czytałam tutaj https://puderek.com.pl/woski-zapachowe/4976-yankee-candle-warm-cashmere-wosk-zapachowy.html że takie coś np. od Yankee Candle może się nieźle sprawdzić pod tym względem.
Myślicie, że to faktycznie tak zadziała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Lip 13, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem mega fanką świec zapachowych i również staram się szukać jakiś ciekawych zapachów, które pozwalają się zrelaksować po ciężkim dniu kiedy wokół mnie unoszą się piękne zapachy. Moją ukochaną marką jest teraz CocoWick https://cocowick.pl/ u których również pojawiają się wyjątkowe nowości jak moja ulubiona to "Babka Cytrynowa w łupinie kokosa" idealne zestawienie nut zapachowych które trafiają w moje gusta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Larry
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 135

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2023 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Nie sądzę, aby woski smakowe były tak dobre dla twojego domu, jest wiele bardziej innowacyjnych splucji? Systemy aromatyczne stają się coraz bardziej popularne do użytku domowego, z szeroką gamą dostępnych opcji dostosowanych do różnych preferencji i potrzeb. Od dyfuzorów po oczyszczacze powietrza, systemy te mogą pomóc stworzyć przyjemną i zachęcającą atmosferę w każdym pomieszczeniu. Ponadto niektóre firmy oferują obecnie usługi brandowanie zapachowe , w ramach których właściciele domów mogą dostosowywać zapachy do swoich indywidualnych upodobań i preferencji, tworząc wyjątkowe i spersonalizowane wrażenia zapachowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy