FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Współlokatorka nie pyta o zgodę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ablo1984
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Jackson

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:13 am    Temat postu: Współlokatorka nie pyta o zgodę Odpowiedz z cytatem

mieszkam ze współlokatorka, pokoje mamy osobne, ale wiadomo łazienke i kuchnie dzielimy. Mieszkamy dopiero niecały miesiąc razem. Zauważyłam (podłapałam), że używa moich rzeczy. tzn np bierze moją herbatę bez pytania, mój proszek bo jej sie skonczył bez pytania, moje pudełka plastikowe na śniadanie bez pytania, a akurat potrzebowałam, jej chłopak nawet umył moją pastą zęby. Otóż jakby ZAPYTAŁA czy może sie poczęstować, czy może pożyczyć proszek, bo sie skończył a jutro idzie do sklepu TO OKEJ, WIADOMO. ale do szału mnie doprowadza, że sie nie pyta. NIe znam jej na tyle, nie jest moją przyjaciółką. Jest w zasadzie na razie dosyć obcą osobą. W łazience pochowałam do szafki moje mydła i szampony, bo jeszcz tych zacznie używać, masakra...powiedziałam jej, że niech sie pyta, i na nic to sie zdało. Co robic?
_________________
nasza strona internetowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi jest najgorzej. Też przez to przechodziłam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno jest to wkurzające, też miała problem ze współlokatorkami które notorycznie używały mojego szamponu, odżywek do włosów albo płynu do mycia i nawet nie umiały się do tego przyznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lorena40
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym wyjściem z takiej sytuacji jest samodzielny wynajem jakiegoś pokoju, tak zrobiła córka mojej znajomej, która studiuje na śląsku z obecnego lokum jest bardzo zadowolona, możecie sami zapoznać się z oferta i zastanowić czy warto się denerwować i drzeć koty z innymi lokatorami wynajem pokoi katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam ten sam problem. Skończyło się tak, że wyprowadziłam się z narzeczonym, na szczęście byliśmy akurat wtedy na etapie poszukiwań mieszkania, a sympatycznym współlokatorom zostawiłam papier toaletowy, który mi wiecznie znikał w ekspresowym tempie posypany pieprzem i kilka innych niespodzianek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy sposób na takich - do mleka, jedzenia, wsypać środek na przeczyszczenie. Do szamponu kurkumę, do kosmetyków jakiś barwnik.
Pudełka schowaj u siebie w pokoju, jak masz możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy