FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór dobrej i stylowej kabiny prysznicowej - porady

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 10:52 am    Temat postu: Wybór dobrej i stylowej kabiny prysznicowej - porady Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Czy możecie mi polecić dobry i oczywiście sprawdzony przez Was sklep w którym kupowaliście wyposażenie do łazienki, a szczególnie zależy mi na kabinie prysznicowej. Pozdrawiam i od razu z góry Wam podziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę na propozycje kabin przygotowanych w https://www.sklepbaterie.pl/new-trendy-m73.html gdzie sama ja kupowałam, a postawiłam na model NEW TRENDY EXK-0107 w czarnym kolorze jeśli chodzi o profil. Super wpisuje nam się w ciemną kolorystykę łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 804

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OlaM napisał:
W mojej opinii natomiast warto zwrócić uwagę na propozycje kabin przygotowanych w https://www.sklepbaterie.pl/new-trendy-m73.html gdzie sama ja kupowałam, a postawiłam na model NEW TRENDY EXK-0107 w czarnym kolorze jeśli chodzi o profil. Super wpisuje nam się w ciemną kolorystykę łazienki.


Bardzo fajna propozycja! Sam sklep przygotował szeroką gamę propozycji pod względem wyposażenia łazienkowe. Potrzebowaliśmy pomocy w zakresie baterii umywalkowych, ale też kabiny prysznicowej i u nich trafiliśmy na najlepsze propozycje pod względem stosunku jakości do ceny. Ostateczny zakup to kabina pięciokątna w stylu BESCO V5L-90-195 i super się wpasowała nam do łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę, no to zajrzę bo oprócz wanny w łazience przydałaby mi się też większa kabina prysznicowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to już pierwsze fajne propozycje się pojawiły Smile Odnośnie kabin oraz wyposażenia łazienkowego to zdecydowanie jestem za https://www.sklepbaterie.pl/ współpraca z nimi to czysta przyjemność. Do tego wysokim poziom obsługi i jedne z najlepszych ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy