FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór pralkosuszarki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 10:02 am    Temat postu: Wybór pralkosuszarki Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chcę kupić pralkosuszarkę, jednak otrzymuję ostrzeżenia, iż jest to urządzenie BARDZO "energożerne". Proszę więc uprzejmie o radę: czy rzeczywiście jest tak źle? Czy korzyści jednak nie przewyższają parametrów negatywnych? Czy prawdą jest, że pralkosuszarka zużywa również DUŻO wody na suszenie???
Zaznaczam, że nie mam możliwości nabycia (i ustawienia w domu) OSOBNO pralki i osobno suszarki. Jeśli więc w ogóle - to tylko pralko-suszarka. Jeśli już - to jaki model?
Będę wdzięczny za wszelkie opinie i rady.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 10:07 am    Temat postu: Re: Wybór pralkosuszarki Odpowiedz z cytatem

tubylec napisał:
Witam!
Chcę kupić pralkosuszarkę, jednak otrzymuję ostrzeżenia, iż jest to urządzenie BARDZO "energożerne". Proszę więc uprzejmie o radę: czy rzeczywiście jest tak źle? Czy korzyści jednak nie przewyższają parametrów negatywnych? Czy prawdą jest, że pralkosuszarka zużywa również DUŻO wody na suszenie???
Zaznaczam, że nie mam możliwości nabycia (i ustawienia w domu) OSOBNO pralki i osobno suszarki. Jeśli więc w ogóle - to tylko pralko-suszarka. Jeśli już - to jaki model?
Będę wdzięczny za wszelkie opinie i rady.
Pozdrawiam!


Równiez miałam w przeszłosci takie obawy jednak postanowiłam zdecydować się na pralko suszarkę z uwagi na to,że nie mamy balkonu i wychodziła nam pleśń. Obecnie jestem zadowolona. Wcale nie jest to takie pradożerne urządzenia ale za to jest bardzo wygodne i oszczędza się na tym masę czasu. Jeśli nie jesteś konkretnie zdecydowany na markę to polecam pralkosuszarki Candy:
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralko-suszarki
Nie są drogie a maja wiele programów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sob Sie 20, 2016 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka suszarka jest troch większym wydatkiem, wiec zastanowi się, czy jest rzeczywiście potrzebna. Sprawdź chociaż cent w sklepach i opisy samych urządzeń https://www.morele.net/wiadomosc/ranking-suszarek-do-ubran-top-10-najlepszych-modeli-jak-wybrac/1832/ zanim podejmiesz decyzje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy pralko suszarce pomocne będą rekuperatory. Szczególnie przy suszarce. To nowoczesna wentylacja- taki system. Pracuje bardzo dobrze i nie będzie Ci grozić wilgoć w pomieszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to prawda ale podobno niszczy jednak ubrania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam zamiar zamówić w internecie dobrą suszarkę do ubrań, uważam, że dzięki temu zostanę solidnie odciążona od obowiązków. Myślałam nad modelem Samsung AIRWASH DV90M6200CW , moje koleżanki bardzo zachwalają sobie taką suszarkę, podobno w zimę czy na jesień żadne ubranie nie zalega im na stojących suszarkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam o pralkosuszarce ale ostatecznie kupiliśmy oddzielnie każde z tych urzadzeń. Obydwa sprzęty od electrolux z serii perfect care. Jestem bardzo zadowolona z nich, i pralka i suszarka są proste w użyciu i nie zużywaja dużo prądu ani wody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdziłam, że podzielę się z Wami moim zdaniem w tym temacie. Otóż ja mam osobno pralkę oraz suszarkę i jestem z tego bardzo zadowolona. Oba sprzęty są dla mnie niezastąpione. Zdecydowałam się między innymi na suszarkę Beko, którą zamówiłam przez stronę Neonet: https://www.neonet.pl/suszarki/suszarka-dh8634gx.html - jeżeli szukacie takiego właśnie sprzętu to zdecydowanie polecam, nie zawiedziecie się Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dobrze się sprawdza electrolux perfect care. Wszystko w sumie robi za mnie, a pierze w 59 minut Smile Przy dzieciakach każda oszczędność czasu jest istotna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy