FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wygodny dom - czyli jaki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 3:49 pm    Temat postu: Wygodny dom - czyli jaki? Odpowiedz z cytatem

O jakie aspekty byście zadbali w szczególności, gdybyście chcieli mieć naprawdę wygodny dom?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na taką wygodę składają się różne czynniki i też zupełnie inne rzeczy będą wygodne dla każdej rodziny.
Warto sobie poprzeglądać różne projekty domów, np. http://www.dobredomy.pl/projekt/amazonkamulticomfort/
żeby mieć pełniejszy obraz tego, co jest w ogóle dostępne na rynku.
I wtedy wybrać coś odpowiedniego dla swojej rodziny. Warto też wziąć pod uwagę wykonanie projektu na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waleriuszo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wygodny dom to taki w którym stawiam nacisk na elektronikę, czyli nowoczesny dom. Gdzie, dzięki temu pozbywam się zbędnych zadań, które wykonuje za mnie maszyna. Dodatkowo to taki dom w której jest dużo przestrzeni, ogród gdzie mogę spokojnie spędzać czas wolny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koszałek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodne mieszkanie to takie jak sam sobie urządzasz, ja przede wszystkim stawiam na minimalizm rzeczy w nim gromadzonych. Czyli nie mam niczego co jest niepotrzebne np. jakieś pierdołki na półkach żeby tylko stały i kurz zbierały.
_________________
Pozdrawiam, Darek
http://www.msoe.edu/people/21387
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
danat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla każdego wygoda oznacza, co innego. Dla mnie wygoda to praktyczne rozwiązania zastosowane w domu tak, żeby ułatwić życie. Dla mojej żony natomiast to taki dobór rzeczy do wnętrz, żeby zajmowały jak najmniej czasu i nie trzeba było o nie przesadnie dbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goscimir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno zależy od tego ile osób mieszka w tym domu, jak rozplanowane są w nim poszczególne pomieszczenia i jak są one zaaranżowane. My z mężem mieszkamy w domu podobnej wielkości i jest nam bardzo wygodnie. Przed budową sporo zastanawialiśmy nad tym, czy to ma być dom parterowy z poddaszem czy piętrowy, ale w końcu postawiliśmy na niewielki domek parterowy z poddaszem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak bym miała budować dom co w najbliższej przyszłości jest marzeniem ściętej głowy to na pewno chciałabym duży ogród z oczkiem wodnym. Mogłabym wtedy w wolnym czasie rozłożyć leżak http://bazkar.pl/149-lezakilezanki i wypoczywać na słoneczku przy szumie wody Smile Poza tym na pewno chciałabym duży taras i salon połączony z kuchnią. Takie są moje marzenia ale pomarzyć zawsze można:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musi być praktyczny, czyli jak najmniej schodów, bo potem nikomu nie będzie się chciało po nich biegać. Obok kuchni spiżarnia, bo nikt nie poleci po jeden słoik do piwnicy. Jakis schowek na wszystkie utensylia do sprzątania. Ma byc dobry dostęp do różnych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie taki dom mały w którym nie trzeba będzie dużo sprzątać i odkurzać będzie faktycznie najlepszy. Będzie to dom do którego będzie można sobie z przyjemnością wchodzić. Smile jeszcze trzeba zawsze pamiętać, że najlepiej będzie do takiego domu dać dużo kwiatków Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izydor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wygoda kojarzy sie przede wszystkim z przestrzenią, także jeśli to miałby byc dom wygodny, to na pewno przestrzenny:-) nie klitkowaty. Poza tym jeśli miałby to byc dom jednorodzinny, to sanitariaty musiały by być na dole i na górze:-) i to chyba tyle w kwestii wygody:-) aha, i jeszcze musiałby być bardzo dobrze ogrodzony, żeby moje psy były bezpieczne:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beti_Lo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodny, czyli funkcjonalny, to znaczy na pewno nie taki z samego szkłaSmile bo na mycie durnego stolika cały dzień schodzi...Smile musi być funkcjonalny, ciepły, nie zimny, jak salon wystawowy Kleera czy Ikei... musi mieć wygodne, głębokie kanapy, a nie cztery kijki i deseczkę, styl minimalistyczny, tak modny ostatnio... musi być domowy ten dom:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy