FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyjazd do Zakopanego. Propozycje noclegów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ickyx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 12:16 pm    Temat postu: Wyjazd do Zakopanego. Propozycje noclegów Odpowiedz z cytatem

Czołem. Krótko i na temat: poszukuje noclegu w Zakopanem. Jedziemy tam całą rodziną, więc zależy mi na komfortowych warunkach, dobrej lokalizacji oraz na wewnętrznych atrakcjach, takich jak strefa SPA czy basen. Macie jakieś propozycje?

Temat uważam już za zamknięty: http://www.hotelcrocus.pl/spa to chyba najlepsza oferta, jaką mi polecono w wiadomościach prywatnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na rodzinny pobyt w Zakopanem zarezerwowaliśmy przestronny, 4-oosbowy apartament:) Myślę, że jest to lepsza opcja niżeli hotel. Goście czują się swobodniej, zwłaszcza dzieci. Interesowała nas tez oczywiście jak najlepsza lokalizacja i tak natrafiliśmy na stronę http://www.zakopaneapartamenty24.eu/apartamenty-boruta , z której dowiedzieliśmy się, iż w cenie porównywalnej do noclegów w hotelu można wynająć apartament pod Gubałówką. Spędzony tutaj czas bardzo mile wspominamy i szczerze polecamy apartamenty JLS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy