FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zabiegi w salonie kosmetycznym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież jesli chodzi o korzystanie z takich gabinetów, to zawsze powinniście stawiać na jak najlepsze rozwiązania dla siebie. Ja cenię sobie przede wszystkim jakość zabiegów, dlatego też podobają mi się takie gabinety jak Warto tam zajrzeć i pomyśleć, jak Wam mogłoby się tam spodobać Smile

Ostatnio zmieniony przez KarinaMa dnia Czw Wrz 16, 2021 2:31 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze rozwiązanie dla siebie, czyli najlepszy gabinet w okolicy, w której mieszkamy - u nas to na pewno jest BeautybyKasia https://www.beautybykasia.pl bardzo lubię tam chodzić, bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście do klientki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zajrzeć do BiNatural? Mam właśnie stamtąd swój sprzęt do salonu kosmetycznego i jak dla mnie jest to najlepsza firma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mali_nowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 143

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety salon kosmetyczny, nigdy nie zapewni nam takich efektów jak klinika medycyny estetycznej. Co ważne, jednak jeśli już decydujemy się, na zabieg powinniśmy wybrać naprawdę, dobrą, zaufaną klinikę medycyny estetycznej. Jeśli takiej nie znacie to ja, polecam Sana clinic https://sana.clinic/ Wspaniali profesjonaliści i bardzo bogata lista zabiegów, mnie osobiście bardzo przekonuje. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 253

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darekxo napisał:
Salon CDL w Wodzisławiu Śląskim oferuje zamykanie naczynek oraz inne zabiegi kosmetyczne. Salon dorotalamczyk.pl jest firmą świadczącą usługi z zakresu depilacji laserowej oraz kosmetologii estetycznej. Odwiedź lokal CDL i sprawdź, jak w krótkim czasie może zmienić się Twój wygląd.


Ta cala kosmetologia to samo dobro Wink Także korzystam z laseru o polecam usługi tu: https://holisticclinic.pl/oferta/diva-laserowa-terapia-okolic-intymnych/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 253

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maggie napisał:
Jakie urządzenia podologiczne macie w swoich salonach kosmetycznych? Trafiłam dzisiaj na ofertę tego producenta sudapodologia.pl/kategoria/suda-urzadzenia-podologiczne/fotele-podologiczne/ i zastanawiam się nad zamówieniem kilku urządzeń tej firmy. Widziałam, ze w ofercie mają też wysokiej jakości preparaty.


Spoko to wygląda. Moja siostra jak otwierała gabinet to cały sprzęt podologiczny zamawiała w Kerpro: https://kerpro.pl/fotele-podologiczne.html

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o zabiegach kosmetycznych i czy sami z nich korzystacie?

zlewozmywaki jednokomorowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To temat bardzo na czasie, bo jesienią warto zabezpieczyć odpowiednio skórę przed zimą. Wiem, że wiele osób stawia na takie rozwiązania jak chociażby te opisane na stronie https://saywowclinic.pl/cennik/ i ja uważam, że to ciekawy pomysł. Liczy się w końcu przede wszystkim to, byście zawsze dobierali takie rozwiązania, które realnie poprawią stan Waszej cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wykonuję raz na jakiś czas różne usługi, ale regularnie korzystam z przedłużania rzęs, które wykonuję w takim miejscu, jak https://www.katarzynabarth.pl . Efekt jest niesamowity, a rzęsy przy odpowiedniej pielęgnacji trzymają się naprawdę bardzo długo i wyglądają pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 7:33 pm    Temat postu: depilacja Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem depilacja laserowa wykonywana w Nl Clinic jest świetnym rozwiązaniem jeżeli chcecie pozbyć się owłosienia. Ogólnie w tej klinice zabiegi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dobry moment na taką depilację. Podobno warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 932

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skuteczna metoda na zmarszczki? Znacie taką? Czy toksyna botulinowa rzeczywiście działa? Czytam, że może zrobić dużą różnicę. To prawda? Da się wyeliminować w ten sposób zmarszczki mimiczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na szczęście salony kosmetyczne są coraz lepiej wyposażone, wiem bo sama jeden prowadzę. Ciężko było zdecydować się na konkretne sprzęty, ale ostatecznie postawiłam na sprawdzoną markę i mam min CoolDerm 360 Alpha https://lightderm.pl/cryolipolysis-slimming-machine-cryotec-360-pro/ gdzie przychodzą do mnie klientki na bezpieczne i trwałe usunięcie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Czw Sty 13, 2022 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uslugi kosmetyczne - jakie lubicie najbardziej, ostatnio https://www.wbpkultura.pl/jakie-zabiegi-kosmetyczne-pomoga-cerze-tradzikowej/
tutaj ogladalam jakie zabiegi sa fajne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 6:57 am    Temat postu: kurs Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam niedawno zapisać się na kurs wizażu , ponieważ chciałam jednak poszerzyć swoją ofertę co do wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Na kursie bardzo wiele się nauczyłam i przede wszystkim zyskałam nowe umiejętności co jest bardzo ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 11 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy