FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
zaćma w rodzinie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 3:04 pm    Temat postu: zaćma w rodzinie Odpowiedz z cytatem

U mojej babci zdiagnozowano zaćmę. Chcemy leczyć ją za granicą, aby uzyskać szybszy termin. Kogo polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 3:17 pm    Temat postu: Re: zaćma w rodzinie Odpowiedz z cytatem

JulciaZ napisał:
U mojej babci zdiagnozowano zaćmę. Chcemy leczyć ją za granicą, aby uzyskać szybszy termin. Kogo polecacie?


Mogę Ci polecić: http://leczsiezagranica.pl/ - pomogą znaleźć szybki termin oraz uzyskać refundację Smile Skuteczność oraz profesjonalizm Smile Zajmują sie formalnościami, więc można mieć spokojną głowę Smile Załatwicie wszystko szybciej niż w PL, babcia będzie prędzej zdrowa Wink Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauliś
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 171

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaćmę w obecnych czasach da się na szczęście wyleczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja babcia ma zaćmę i za 2 lata termin operacji. Fajnie co nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba lecieć za granicę jeżeli chodzi o zaćmę bo w Polsce też mamy dobrych specjalistów w centrum okulistyki koło Mazowieckiej w Krakowie jest pani dr Iwona Szendzielorz, która jest świetnym specjalistą. Zastanów się czy warto wyjeżdżać i stresować babcię podróżą gdy w Polsce jest tak dobra klinika. Można zrobić operacje z NFZ lub prywatnie, nie ma to znaczenia bo pacjenci są tam dobrze traktowani bez względu na to z jakich funduszów to idzie. Jeżeli zależy Ci na czasie to operacje można zrobić komercyjnie i wtedy termin jest szybki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania22
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 10
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce również można zrobić zabieg na zaćmę i jest on wykonywany laserowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Jeśli pojawiają się pierwsze problemy i symptomy choroby, to nie wolno czekać. Lepiej od razu wybierzcie się do lekarza.
_________________
Szukasz oryginalnych toreb damskich, a jeszcze nie trafiłaś na idealną. Zapraszam do mojej strony z torebkami listonoszkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
komozal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sa dwa rodzaje zaćmy, jedna taka z która nie da się już nic zrobić, druga, to taka którą można operować...
_________________
Okna Bełchatów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaćma to bardzo niebezpieczna choroba, wiem bo moja babcia się z nią zmagała. Uważam, że warto poddać się operacji, tu znajdziecie najlepsze miejsca do przeprowadzenia tego typu zabiegu https://www.tourmedica.pl/kliniki/leczenie-zacmy/. Profesjonalni lekarze, zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale dlaczego za granicą? Skoro w Polsce mamy konkretną klinikę, która zajmuje się usuwaniem zaćmy z powodzeniem? Jeśli to pierwszy narzut to metodą ultradzwiękową, a jeżeli jest to zaćma wtórna to laserem. Klinika nazywa się opterga, zajrzyj do nich bo warto nie trzeba wyjeżdzać za granicę bo w Polsce mamy najlepszych specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem czy to ma jakieś uwarunkowania genetyczne, myślę że najlepiej by było to skonsultować z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaćma to poważne schorzenie i na pewno jeśli tylko jest taka możliwość to warto tą wadę skorygować. Ostatnio szukając w internecie informacji na temat tej choroby trafiłam na ciekawy wpis http://www.voigtmedica.pl/operacja-zacmy/objawy-zacmy/. Myślę, że dobrze jest wiedzieć jakie są typowe objawy zaćmy i jeśli tylko zauważymy podobne u siebie to nie ma co zwlekać z wizytą u okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda mówić o polskiej służbie zdrowia... Kolejki są gigantyczne, a na zabiegi operacyjne trzeba czekać niekiedy wiele lat. To frustrujące... Na szczęście jest alternatywa. Przykładowo, zaćmę można usunąć w ramach refundacji NZF, w czeskich klinikach. Wiedzieliście o tym? Polecam poczytać na http://lepiejzobacz.cz/ , a w ramach wybranego pakietu leczenia polscy chirurdzy w czeskim Cieszynie usuwają kataraktę + wszczepiają soczewkę wewnątrzgałkową. Pacjent ma zagwarantowaną fachową opiekę pozabiegową, leki osłonowe w cenie zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mama mojej koleżanki miała operację w PROVISUS w Czechach. Wszystko załatwiali w Polsce. NFZ pokrywa koszty, w ramach leczenia transgranicznego, z tym na szczescie problemow nie ma. Wszystko na miejscu było zapewnione. Ogólnie warto, bo nie trzeba czekać, a u nas terminy są na 2019.... Tam za to ceny są już od 499zł razem z kosztem badania kontrolnego w Polsce, leków pooperacyjnych i ubezpieczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama miała laserowy zabieg na zaćmę wtórną w Centrum Okulistycznym Jaskra na Targowej w Warszawie http://okulistyka-targowa2.pl/ To bardzo dobre centrum, na miejscu fachowa pomoc i całkiem niezłe ceny. No i najważniejsze, że zabieg był skuteczny i mama jest zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy