FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup nieruchomości
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Farenor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 8:22 am    Temat postu: Zakup nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam zamiar sprzedać mieszkanie, szukam uczciwego pośrednika który dosyć dobrze obsługuje nieruchomości we Wrocławiu. Czy ktoś mógłby polecić mi biuro nieruchomości lub przestrzec przed jakimiś nieuczciwymi osobami w tym mieście? Nie chciałbym żeby moje mieszkanie było źle wykorzystane podczas wystawienia na sprzedaż, bo i o takich przypadkach słyszałem. Z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 5:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sprzedaży jak i do zakupu nieruchomości masz wiele dobrych agencji tym się zajmujących, nie polecę Ci żadnej bo nie mam za wielkiego rozeznania w tym temacie, szukam mieszkania od dewelopera, pewnie kupię mieszkanie na osiedlu Warszawa bo ceny są bardzo przystępne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koksu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamm napisał:
Do sprzedaży jak i do zakupu nieruchomości masz wiele dobrych agencji tym się zajmujących, nie polecę Ci żadnej bo nie mam za wielkiego rozeznania w tym temacie, szukam mieszkania od dewelopera, pewnie kupię mieszkanie na osiedlu Warszawa bo ceny są bardzo przystępne


A Które dzielnice warszawy polecasz? Mamy roczną córeczkę i myślimy o mieszkaniu w spokojnej okolicy ale jednak nie na jakimś odludziu. Podoba nam się inwestycja polnord na wilanowie, ma fajną lokalizacje bo jest szkoła i przedszkole niedaleko, ale znajomi mowią ze ciekawy i calkiem przyjazny jest mokotow? Co wybrac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, każdemu pasuje coś innego więc trudno polecać ale faktycznie jak się z tym zapytaniem zwrócisz do Pani Joanny Lebiedź z tej agencji nieruchomości przy Lekkiej 3 to ona szybko Ci znajdzie odpowiednie mieszkanie czy dom, zna się na nieruchomościach w tym mieście najlepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dekores
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm moim zdaniem w obecnych czasach nie warto sprzedawać, lepiej po prostu wynająć, aby nieruchomość cały czas zarabiała pieniądze, poczytaj tutaj: http://wiemtoteraz.pl/zalety-i-wady-wynajmu-mieszkania/ masz wady i zalety wynajmu , a zgodzisz się z tym co pisze, pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro poszukujesz czegoś we Wrocławiu to polecam to osiedle - https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-vena/. Tam nowoczesność łączy się z klasyką i stylem. Wszystko urządzone w klimacie kamienic, w super lokalizacji, gdzie wszędzie jest blisko i jest dobre połączenie komunikacyjne. Do tego ceny naprawdę przystępne jak na Wrocław.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez miałem problem ze zdecydowaniem się na jakąś opcje. Ostatecznie wybrałem Walendów Park pod Warszawą - mieszkania są ładne, niedrogie (od 4750zł za metr) no i lokalizacja super Smile Polecam zajrzeć po więcej informacji tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aletha.lindgren
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie mierzę się z podobnymi problemami. Już od jakiegoś czasu rozmyślam nad zakupem apartamentu w Poznaniu. Chciałabym zakupić apartament z rynku pierwotnego, ponieważ zależy mi na wysokim standardzie wykończenia, a także dobrym stanie technicznym całej nieruchomości. Gdzie mogłabym szukać deweloperów, którzy akurat posiadają jakieś inwestycje w tym mieście? Sama znalazłam taką wyszukiwarkę - https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe-mieszkania-poznan-apartamenty-w-poznaniu-na-sprzedaz. Widzę, że są w niej do wyboru różne formy wykończenia poszukiwanej nieruchomości. Do wyboru mamy stan deweloperski, z białym montażem i pod klucz. Jaki wybór byłby najbardziej korzystny według was podczas poszukiwania nieruchomości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkoepp
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Legnica

PostWysłany: Wto Mar 28, 2023 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zdecydowałam na budowę domu i nie żałuję. Obecnie jestem w trakcie urządzania mojego nowego lokum i chyba zdecyduję się na kuchnię robioną na wymiar. Nie wiem jednak do kogo się z tym zgłosić.
_________________
kuchnie na wymiar Legnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupu nowego mieszkania warto dokonać poprzez biuro nieruchomości. Jeżeli jesteście z Krakowa bądż okolic, to koniecznie wejdźcie na stronę https://estatestreet.pl/ i zapoznajcie się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj świat zmienia się tak energicznie, że może się przecież pojawić konieczność szybkiego zbycia lokalu. Ostatnio czytałem o takich opcjach i zastanawiam się, jak nie dać się oszukać przy sprzedaży mieszkania?. Ktoś z Was orientuje się w takich kwestiach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamadam693
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2023
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Z pewnością możesz znaleźć wielu uczciwych pośredników nieruchomości we Wrocławiu, którzy pomogą Ci w sprzedaży mieszkania. Aby znaleźć dobrego pośrednika, możesz skorzystać z internetowych portali nieruchomości, takich jak Otodom, Gratka czy Morizon, gdzie możesz znaleźć opinie innych klientów na temat pośredników, którzy działają w Twoim rejonie. Możesz także zapytać znajomych i rodzinę o ich doświadczenia z pośrednikami nieruchomości we Wrocławiu i czy mogą polecić kogoś konkretnego.

Ważne jest, aby wybrać pośrednika, który ma dobre opinie i doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Powinieneś również upewnić się, że pośrednik jest zarejestrowany i posiada ważną licencję na prowadzenie działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jeśli chodzi o ostrzeżenia przed nieuczciwymi osobami, warto uważać na osoby, które proponują bardzo niską cenę sprzedaży lub proszą o płatności z góry. W przypadku podejrzeń o nieuczciwe praktyki, warto zgłosić się do lokalnych organów ścigania i weryfikować dane i referencje pośrednika przed podjęciem decyzji o sprzedaży nieruchomości.

Życzę powodzenia w znalezieniu dobrego pośrednika i udanej sprzedaży mieszkania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 457

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam domu bezpośrednio od dewelopera, poza tym myślę że takie nieruchomości jak te na osiedlu Skwer Harmonia w Krakowie to bardzo atrakcyjna spokojna okolica, w pobliżu jest Plaża Bagry i można tam znaleźć wiele terenów rekreacyjnych w pobliżu a ja w takim miejscu chcę zamieszkać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RemiFil87
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 12

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już znalazłem dom, jednak na posesji znajduje się jeszcze budynek, którego nie potrzebuję. Skorzystam z wyburzenia Rybnik. Myślicie że to dobra decyzja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ekilback
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2023
Posty: 4
Skąd: Łubniany

PostWysłany: Czw Maj 25, 2023 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto ubezpieczyć nieruchomość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy