FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zarządzanie nieruchomościami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lunia88
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 10:10 am    Temat postu: Zarządzanie nieruchomościami Odpowiedz z cytatem

Cześć, znacie może tego zarządzanie nieruchomościami wrocław? Jestem ciekawa opinii, bo wiem że zarządzają budynkiem w którym chciałam wynająć lokal. Z góry dzięki za informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo takich firm na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miki09
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 196

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja akurat miałem przyjemność współpracować z https://www.bonitatis.pl i byłem zadowolony z ich kompleksowych usług i profesjonalnego administrowania obiektami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2020 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kojarzę firmy, o której wspominasz, ale na ich stronie z pewnością znajdziesz jakiś numer kontaktowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ostatnio szukałam firmy świadczącej usługi w tym zakresie. Powiem wam szczerze, że łatwo nie było ale dzięki poleceniom kilku osób trafiłam na https://www.admico.pl/ Smile I wam też szczerze mogę polecić. To specjaliści w swoim fachu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodnik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w związku z epidemią zarządca budynku może zrezygnować ze spotkań wspólnoty? Czy u kogoś coś takiego się dzieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest znalezienie porządnej firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://www.zarzadca-pboczar.eu/ Jest to sprawdzona firma ze Szczecina z usług, której sam korzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pią Gru 25, 2020 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarządzanie nieruchomościami to duża odpowiedzialność. Dlatego wybór zarządcy jest niezwykle ważny. To nie może być ktoś na kim nie można polegać, wtedy będą się tylko problemy mnożyć. U mnie w Warszawie już długi czas zarządcą jest Per modum http://www.per-modum.pl/ i na nim to zawsze można polegać. Ma wieloletnie doświadczenie, nie chciałabym żeby inny się pojawił. Z resztą nie tylko moje zdanie takie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Sty 04, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://wspolnota-luban.pl/ Jest to sprawdzona firma z województwa dolnośląskiego, do której warto się zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 4:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, ze odpowiedni zarządca nieruchomości to podstawa jeśli mieszkańcy chcą mieć zrobione windy, oświetlenie, brak zaległości w spółdzielni itd. Z tego co wiem firma Fadrowski bardzo dobrze zarządza nieruchomościami i ludzie są zadowoleni z ich usług. Sprawdźcie sobie ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Sty 31, 2023 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że zarządzanie nieruchomościami powinno zlecić się profesjonalnej firmie z doświadczeniem. Już słyszałam wiele historii i kiepskich zarządcach i były tam takie kwiatki, że głowa mała. Dlatego najlepiej przejrzeć oferty, porównać, pogadać z mieszkańcami innych osiedli itd. W Warszawie warto zapoznać się z ofertą zarządcy Fadrowski. Ta firma ma pod opieką wiele osiedli i ludzie są zadowoleni z tego co słyszałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy