FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zarządzanie przedsiębiorstwem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 934

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 3:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno kierunek Berberis jest słuszny. Wiem ze swoje doświadczenia, jak to wyglądało. Optymalizacja nie wymaga cudów, tylko dopasowania odpowiednich rozwiązań i dzięki temu wszystko można zmienić. Kwestia regularności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już o narzędziach ułatwiających zarządzanie biznesem mowa, to powiedziecie mi proszę gdzie obecnie znajdę najlepszy abonament dla firm? Operatorów jest wielu, ostatnio czytałam sporo pozytywnych opinii na temat firmy INEA. Korzysta ktoś może z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 4:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie najczęściej szukacie porad na interesujące Was tematy i dlaczego? Korzystacie z jakiegoś doradztwa? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która świadczy usługi z zakresu doradztwa życiowego oraz numerologii, w tym np. numerologiczna 22 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Sty 09, 2024 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skuteczne zarządzanie magazynem na pewno usprawnia odpowiednio dobrany Program Magazynowy. W tym przypadku warto sprawdzić również LoMag to jedno z rozwiązań warte uwagi. Zapewnia funkcje importu, eksportu danych, zgodność z plikami JPK i prostą obsługę, doskonale współgrając z systemem sprzedaży online. Dlatego warto zajrzeć i poznać dokładne informacje, aby dobrać je jak najlepiej do swojego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3405

PostWysłany: Sro Sty 10, 2024 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na kia leasing kalkulator . Właśnie dużo osób zachwalało sobie ofertę tej firmy i przede wszystkim obsługa ma też świetne podejście do klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 934

PostWysłany: Pią Sty 12, 2024 3:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno polecam kierunek Berberis, bo to robi sporą różnicę. Wiem, jak było u mnie, jaką udało się uzyskać zmianę - była kolosalna. Krok po kroku powinno być tylko coraz lepiej. Natomiast trudno przewidzieć, jaka to będzie zmiana docelowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chesley04
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 18, 2024 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej firmie pojawiają się faktury, umowy lub inny rodzaj dokumentacji. Odpowiednie przechowywanie dokumentów to nie tylko kwestia porządku, ale również istotny obowiązek prawny, szczególnie w zakresie danych finansowych. Jak Wy radzicie sobie z tym aspektem? W sieci znalazłam niemały poradnik - https://joblife.pl/roznosci/przechowywanie-dokumentow-i-elektroniczny-obieg-dokumentacji-w-firmie/ warto przeczytać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Apricot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 77

PostWysłany: Czw Lut 08, 2024 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zarządzaniu przedsiębiorstwem bardzo dużą rolę odgrywa efektywna organizacja pracy i dokumentów, co może być wyzwaniem w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym. Dlatego jedną z najlepszych rzeczy, jakie możecie zrobić dla swojej firmy, jest inwestycja w elektroniczny obieg dokumentów EOD https://asiston.pl/asiston-eod/ Nowoczesny system EOD pozwala między innymi na skrócenie czasu obiegu dokumentów w firmie, uproszczenie procedur składania wniosków urlopowych, a jednocześnie poprawia bezpieczeństwo i eliminuje typowe ludzkie błędy, które pojawiają się przy ręcznym zarządzaniu dokumentami. W skrócie - zwiększa efektywność zarządzania wszelką dokumentacją w przedsiębiorstwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1993

PostWysłany: Sro Lut 21, 2024 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o platformie Sote, bo była kilkukrotnie wymiieniana to ja polecam Wam zerknąć też tutaj https://iplatnosci.pl/ jak widzicie fajne płatności ratalne, ciekawe moduły pozwalają wielu osobm na zrobienie wymarzonych zakupów. Pozdrawiam zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 934

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 3:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas Berberis dało mocną zmianę w krótkim czasie.
Osiągnęliśmy mocną zmianę, realną optymalizację.
Trudno przewidzieć, co będzie dalej.
Natomiast podejście zrobiło swoje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy