FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zbiornik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 6:58 am    Temat postu: Zbiornik Odpowiedz z cytatem

Jestem pewna, że znajdą się tutaj osoby, które już miały jakieś doświadczenia z firmami zajmującymi się sprzedażą zbiorników na szamba betonowe. Czym warto się kierować przy wyborze takiej firmy i czy ta sama firma przeprowadzała Wam również później montaż takiego zbiornika. Tutaj www.betonowe-szamba.net.pl wyczytałam, że w ofercie firma ma również transport i montaż, który jest dodatkowo darmowy, chyba bardzo dobrze wypadają na tle innych firm, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem lepsza oczyszczalnia niz szambo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Nie Cze 26, 2022 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że w grę wchodzi przecież jeszcze cała obsługa tego szamba. Nie ma co ukrywać, że jeśli nie zadbacie o zapewnienie sobie sprawnego wywozu nieczystości, to możecie mieć spory problem na posesji. Właśnie dlatego warto zorientować się, kto w Waszej okolicy będzie odpowiednim wyborem dla Was. Widziałem na stronie https://slonik24.pl/ ciekawe podejście do takich kwestii jak wywóz szamba i zastanawiam się, jakie jest Wasze podejście do tego tematu. Macie stałego odbiorcę nieczystości, czy korzystacie z różnych firm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Czw Lip 28, 2022 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już w planach masz zakup zbiornika, to warto zdecydować się na zakup czegoś porządnego. Ja zdecydowanie poszłabym w kierunku betonu. Tutaj: https://sienkiewicz.com.pl/ masz namiar na producenta prefabrykatów betonowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tez zalezy od tego jak duze jest gospodarstwo domowe Smile dla tych standardowych szambo betonowe 12m3 częstochowa w zupelnosci wystarczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 660

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie szukali przede wszystkim wysokiej jakości w zakresie pojemnych zbiorników stalowych zarówno naziemnych i podziemnych na paliwo to na pewno warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Ekonstal https://ekonstal.pl/oferta/zbiorniki-stalowe/ u których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie oczywiście pomyślnie i dajcie znać jakie decyzje ostatecznie w tym zakresie podjęliście!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eleazar.kirlin
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Strzelce Opolskie

PostWysłany: Pon Mar 06, 2023 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zainteresowany wykonaniem zbiornika na szambo. Jakie tworzywo jest wykorzystywane do budowy tego typu zbiorników? Czy nada się na to zbiornik stalowy? Moglibyście mi polecić kogoś, kto zajmuje się tego typu konstrukcjami?
_________________
Wykonanie zbiorników Opole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Czw Cze 29, 2023 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupiliśmy działkę i mamy zamiar kupić przydomową oczyszczalnię, bo na działce jest znacznie lepsza od szamba. Czytając już na jej temat dowiedziałam się, że warto stosować biopreparaty do oczyszczalni, aby wspomóc proces oczyszczania. Na https://sklepekozet.pl znalazłam kilka produktów i zastanawiam się, czy będą odpowiednie - jak sądzicie? Wolę mieć już pewność, a w przyszłym tygodniu zamawiamy oczyszczalnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1067

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 4:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry zbiornik na szambo to podstawa, najlepiej znaleźć dobrą firmę i wykonawców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 870
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak profesjonalnie połączyć dwa zbiorniki na deszczówkę, polecam odwiedzić stronę https://gizozbiorniki.pl/jak-polaczyc-dwa-zbiorniki-na-deszczowke/ Znajdziesz tam szczegółowe instrukcje i wskazówki, które pomogą Ci w skutecznym połączeniu zbiorników i stworzeniu funkcjonalnego systemu zbierania deszczówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 389

PostWysłany: Sro Sie 23, 2023 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbiornik gazowy podziemny to specjalnie zaprojektowany zbiornik do przechowywania gazów, który jest umieszczony pod powierzchnią ziemi. Tego rodzaju zbiorniki zapewniają oszczędność miejsca na powierzchni oraz minimalizują wpływ na estetykę otoczenia. Są one wyposażone w systemy bezpieczeństwa, monitoringu i regulacji, aby zapewnić nie tylko bezpieczne przechowywanie, ale także kontrolowaną dystrybucję gazów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 704

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2023 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze szambo wylało i niestety okazało się, że musi zostać wymieniony zbiornik na, gdyż ten już całkowicie się nie nadaje i popękał, tak się dzieje, gdy kupimy byle jakiej jakości produkt. W sieci trafiliśmy na https://septikszamba.pl/wojewodztwo/lubuskie/ i mamy nadzieję, że te wysokiej klasy zbiorniki będę idealnym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobała mi się oferta na zbiorniki podziemne tej firmy https://ekozbiorniki.pl/kategoria/zbiorniki-do-wody/zbiorniki-podziemne/ . Wydaje mi się, że znajdziecie tam wszystko to, co jest wam potrzebne i to w dobrej cenie. Jeśli nie znaliście tej strony wcześniej, to moim zdaniem warto do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy