FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrada i co dalej?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kkl44
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2023 3:50 am    Temat postu: Zdrada i co dalej? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Dość nietypowa sprawa, ale już nie wiem, kogo poprosić o pomoc… Zostałem zdradzony. Przez moją żonę. Przyłapałem ją tak naprawdę na gorącym uczynku i bardzo mnie to zabolało. Nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Zostałem całkowicie sam, to była miłość mojego życia. Powiedzcie mi, jak sobie poradzić ze zdradą i wyjść na prostą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1720

PostWysłany: Pon Maj 29, 2023 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest niezwykle trudny i dotyka wielu par. Trzeba jednak spróbować wybaczyć i żyć dalej. Tutaj https://naturalnieozdrowiu.pl/jak-zyc-po-zdradzie-5-rad-terapeuty/ jest ciekawy artykuł na ten temat. Dowiecie się z niego jak żyć po takim wydarzeniu. Macie tam 5 rad terapeuty. Myślę, że nawet po takim wydarzeniu związek może być trwały i szczęśliwy. Należy tylko umieć sobie pomóc. Przemyślcie wszystko dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3792

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji wiele osób uważa że wszystko stracone i porzuca myśl o swoim szczęściu. Ja sam postanowiłem znaleźć odpowiedź na pytanie jak odzyskać byłą dziewczynę i trafiłem do https://www.odzyskacbyla.com.pl/ Z pomocą Pana Miłosza udało mi się naprawić relację i odzyskać miłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 8:29 pm    Temat postu: Useful Product Blog Odpowiedz z cytatem

Please Google it! before posting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sob Sie 26, 2023 12:12 pm    Temat postu: Top Tumeric Black Pepper Capsules Site Odpowiedz z cytatem

For the person talking about ginger turmeric pepper, nutri magnesium glycinate, best meal replacement smoothie from smoothie king, vimerson health turmeric curcumin with bioperine, best meal replacement smoothie at smoothie king, moringa turmeric and black pepper, I highly recommend this top rated shake meal replacements blog or turmeric ginger black pepper tea, cheap pre workout near me, gaia turmeric with black pepper, acai bowl meal replacement, curcumin plus with black pepper, cucurmin with bioperine, on top of this best natural nutri vitamins details on top of turmeric curcumin with black pepper pills, ginger turmeric black pepper benefits, best cheap plant protein powder, smoothie replacement diet, nutri coq10, curcumin without black pepper, as well as this recommended shake meal replacements url which is also great. Also, have a look at this great tumeric black pepper capsules forum alongside all turmeric with coq10 and black pepper, turmeric and black pepper benefits for skin, protein shake diet plan, walgreens turmeric with black pepper, dr mercola fermented turmeric, meal replacement shakes for weight gain, as well as this recommended tumeric black pepper capsules site as well as turmeric 400mg, affordable weight loss supplements, best tasting cheap protein powder, best shakes for diabetics to lose weight, nutri dose b12, nutri advanced d3, on top of great tumeric black pepper capsules info which is also worth a look. I also recommend this great natural nutri supplements details and don't forget schwartz turmeric curcumin with bioperine 1500mg, black pepper turmeric supplement, nature's truth turmeric curcumin with black pepper, high calorie meal replacement shakes for weight gain, naturamore nutri liver, nutri collagen tablets, on top of this awesome smoothie meal replacements blog and don't forget best meal replacement smoothie at smoothie king, affordable vitamins, breakfast replacement shakes, cheap gym supplements uk, black pepper extract and turmeric, best nutrition shakes to gain weight, and don't forget top tumeric black pepper capsules forum on top of nutrikey magnesium, turmeric curcumin and bioperine, best cheapest pre workout, replacement shakes for weight loss, best meal supplement shakes for weight loss, nutridyn detox, which is also great. Finally, have a look at this awesome shake meal replacements forum with nutridyn detox phase 1 and 2 side effects, nutri plus multivitamin, turmeric bioperine side effects, nutri west vitamin d3, homemade diet shakes, weight watchers chocolate shake mix, for good measure. Check more @ Top Rated Tumeric Black Pepper Capsules Blog 3783f8f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3792

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie warto od razu się poddawać. Ja szukałem sposobu na to jak odzyskać byłą dziewczynę i pomógł mi w tym kontakt z https://www.odzyskacbyla.com.pl/ Relacje w związku to coś co rozumie wspaniale i jestem pewien że Wam też pomorze zrozumieć się wzajemnie i na nowo połączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Czw Paź 05, 2023 8:36 pm    Temat postu: Top Rated Product Website Odpowiedz z cytatem

Please try Google before asking about Useful Product Website bd31_59
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3792

PostWysłany: Sro Sty 17, 2024 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Wam polecić bardzo fajny portal randkowy jaki jest https://randkuj.my/polska/swietokrzyskie/polaniec Jest to bardzo bezpieczne miejsce w którym na pewno nawiążesz wiele nowych znajomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poster22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2023
Posty: 87

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołącz do Roksa pl i odkryj wyjątkowy świat randek online. Portal oferuje nie tylko bezpieczne randkowanie, lecz także skuteczne dopasowania, które prowadzą do trwałych związków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy