FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
zlecic firmie rodo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 9:24 am    Temat postu: zlecic firmie rodo Odpowiedz z cytatem

Czy warto zainwestować w firmę taką jak ta http://itls.pl/ lub podobną? Zlecaliście jakiejś firmie zmiany w firmie po tych nowych przepisach dotyczących rodo? Wiem że trzeba zrobić audyt firmy i potem na nieść poprawki. Sama raczej tego nie zrobię albo coś zepsuję. Mam bazy klientów także przepisy mnie dotyczą i nie mam jak tego obejść. Nasze państwo to chyba lubi komplikować życie przedsiębiorcom. Ciągle coś się zmienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
maximusdak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Nie będę mógł pomóc...
_________________
Powszechny dostatek zagraża trwałości społeczeństw hierarchicznych; właściwie jest ich zgubą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne rzeczy można zrobić samemu, tylko potrzebujesz dobrej instrukcji. Firma Hekko napisała świetny poradnik - https://www.hekko.pl/blog/rodo/. Wbrew pozorom Rodo nie trzeba się bać, tylko nie wolno go ignorować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to jest wlasnie z informacjami o naszych pracownikach? Wiem, ze rodo tez to reguluje, jak to jest z informacjami o niepelnosprawnosci. Czytalam tu https://www.poradyodo.pl/porady-ekspertow/czy-mozna-zadac-od-pracownika-informacji-o-niepelnosprawnosci-8887.html Sprawdzone informacje na pewno nam pomoga dbac o to, zeby wszystko bylo zgodne z przepisami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli przejdzie się szkolenie to nie ma sensu zlecać zewnętrznej firmie obsługi zagadnień związanymi z RODO. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda rodo w branży e-commerce to zapiszcie się na szkolenie o organizowane przez firmę Proxymo. Na szkoleniu dowiecie się najważniejszych zagadnień związanych z rodo, a także tego jak bezpiecznie gromadzić i przechowywać dane swoich klientów. Warto pamiętać, że przestrzeganie przepisów rodo jest niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam poczytać sobie trochę o RODO w internecie albo iść na szkolenie. Samemu też można wdrożyć RODO w swoim przedsiębiorstwie. Przy okazji zainteresujcie się też taką opcją jak kasowanie danych z dysków: http://prodevice.pl/. To również bardzo istotna kwestia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy