FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szulc.krzysztof.71
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 57

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 11:14 am    Temat postu: Kantor internetowy czy indywidualne inwestowanie? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

Na fali sukcesów BitCoin'a zainteresowałem się walutami, ale skłaniam się raczej ku tym "które można wyciągnąć z portfela a nie z karty graficznej". W sumie podoba mi się koncepcja prowadzenia kantoru walutowego i chciałbym wiedzieć jakie są Państwa doświeczenia w tym temacie. Macie jakieś dobre przykłady takiego biznesu? Chciałbym zostać w przyszłości liderem walut w Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
K23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 67

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kim jest, czy czym zajmuje się "lider walut w Polsce"?
_________________
Kredyty hipoteczne Porównywarka Kredytów Hipotecznych - symulator rat, porównywanie kredytów mieszkaniowych, kontakt z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
harbas2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kantorom internetowym zupełnie nie ufam ;d
_________________
http://www.kasprowy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
K23
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 67

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy przez internet również obarczone są ryzykiem. Na szczęście nie ma obowiązku z nich korzystania. Podobnie jak nie każdy musi mieć konto bankowe, bo bankom nie ufa...
_________________
Kredyty hipoteczne Porównywarka Kredytów Hipotecznych - symulator rat, porównywanie kredytów mieszkaniowych, kontakt z doradcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 5:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze powiedziane:) Dla mnie zarówno konto w banku internetowym, jak i kantor online - to codzienność. Nie tylko mam do nich zaufanie, ale dobrze wiem, że dzięki nim sporo oszczędzam ( o wygodzie już nawet nie wspomnę). A w czym jest niby bardziej godny zaufania kantor stacjonarny? Bo prawda jest taka, że ja teraz to bałbym się chodzić do takiego zwykłego kantoru z grubszą gotówką - nigdy nie wiadomo co ci sie po drodze przytrafi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, każdy ma wybór i to jego sprawa jaką formę danej usługi wybierze i dlaczego. Ja np. codziennych zakupów przez internet nie robię, ale usługa wymiany waluty w taki sposób jest świetna. Wymieniam przez kantor online i ze względu na korzystniejszy kurs i komfort transakcji, a dzięki temu że e-kantor jest zautomatyzowany nie ma m.in. możliwości aby zaszła pomyłka w przeliczeniu, zresztą przed przewalutowaniem mogę zrobić symulację transakcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pijo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawy temat, jednak niedostatecznie rozwinięty. Czekam na dalszy ciąg dyskusji.
_________________
Istnienie człowieka zadaje kłam teorii ewolucji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wyobrażam sobie niekorzystania z bankowości online, zakupów czy nawet wymiany waluty online w Cinkciarzu. Na co dzień dużo pracuje, dzięki możliwości robienia przelewów online mogę z pracy opłacić rachunki czy wymienić walutę. Nie ma szans bym zdążyła się wyrobić do 17 by te wszystkie rzeczy zrobić zanim zamkną placówki. I to już nie chodzi o zaufanie a wygodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, wszystko dla ludzi. Po to to jest, zeby ulatwic nam zycie. Sama korzystam juz z wszystkiego online - nawet waluty wymieniam na http://www.pluskantor.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze wszystkiego to nie, np. zakupu spożywcze czy AGD wolę robić w tradycyjnych sklepach, a co do wielu usług finansowych się z Tobą zgadzam, walutę również wymieniam przez kantor online, bezgotówkowo-bezpieczniej i dużo niższy koszt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesujesz się kryptowalutami to warto wpaść na bloga https://www.biznes.info.pl/bitcoin-wartosc-od-czego-zalezy/ piszą tam bardzo przydatne artykuł, z którymi warto się zapoznać przez rozpoczęciem inwestycji w bitcoina, lub inne waluty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 613

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kantor internetowy to tylko Waluteo, znajdziemy tam najniższy spread na rynku, to nic innego jak różnica w kursie sprzedaży a kupna waluty. W Waluteo spread wynosi zazwyczaj około 1 grosza, w innych kantorach to kilkanaście lub kilkadziesiąt groszy, znacznie, znacznie więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja inwestuje już od jakiegoś czasu w kryptowaluty i jestem zadowolony z efektów. Kantor kryptowalut https://coincher.com/ ułatwia mi sprawę, ponieważ na nim można założyć także portfel kryptowalut, na który zostają przelane bitcoiny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia60
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainwestuj sobie pieniądze w złoto, na przykład w systemie XTB i już będziesz spokojna, albo na przykład w pochodne srebra czy ropy. W systemie XTB masz sporo ciekawych rozwiązań i co najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek i cierpliwość. Wtedy na pewno się wszystko uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy