FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt domu - gotowy czy indywidualny?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
melisa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 12:12 pm    Temat postu: Projekt domu - gotowy czy indywidualny? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Jaki projekt lepiej wybrać? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Jaka jest różnica w cenie? Zastanawiamy się z mężem nad współpracą z projektantem ale za nim podejmiemy decyzję chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 8:46 am    Temat postu: Re: Projekt domu - gotowy czy indywidualny? Odpowiedz z cytatem

melisa napisał:
Jak w temacie. Jaki projekt lepiej wybrać? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Jaka jest różnica w cenie? Zastanawiamy się z mężem nad współpracą z projektantem ale za nim podejmiemy decyzję chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami na ten temat.


Melisa a zdajesz sobie koszta takiego projektu indywidualnego? Nie są małe ponieważ taki projekt może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych. Mam zaprzyjaźnionego architekta to mówił ,że taki projekt to zwykle nie jest mniej niż 8 tys, złotych . I to jeszcze jeśli osoba projektująca jest początkująća.Profesjonaliści biorą więcej.

Zerknij sobie do Archetonu:
http://www.archeton.pl

Obecnie jest to jedno z ważniejszych biur projektowych w Polsce. Sama swego czasu brałam od nich projekt ( jeszcze jak nie było internetu , był to początek lat 90 tych).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anna100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy tak na prawdę od Twojego budżetu Wink Osobiście jestem jednak za projektem indywidualnym. Owszem jest to droższa opcja ale przynajmniej płacisz za swój indywidualny projekt. Dom czy mieszkanie ma być dostosowane pod potrzeby jego mieszkańców a nie na odwrót. Pamiętam ile czasu przeglądałam gotowe projekty i w każdym był jakiś element, który wymagał poprawki a te jak wiadomo kosztują sporo. Dlatego też wspólnie z mężem podjęliśmy decyzję o współpracy z architektem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście, wydaje mi się, ze w chwili obecnej jest dostępnych tyle projektów gotowych, że nawet najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie Smile
______________________
http://kuta-autoserwis.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was kupował kiedyś projekt domu od pracowni MG Projekt? I jak, byliście zadowoleni? Mi ostatnio wpadł w oko ich projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/przygoda-2. Co o nim sądzicie? Jak Wam się podoba? Czy taki dom będzie Waszym zdaniem funkcjonalny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1447

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba wolę bardziej nowoczesne projekty. My wybraliśmy projekt z oferty Projekty z Wizją. Dom z zewnątrz prezentuje się naprawdę nieźle, a w środku rozmieszczenie pomieszczeń jest moim zdaniem bardzo funkcjonalne. Może i wam uda się coś wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amigo78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2017
Posty: 69

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie już było całe mieszkanie gotowe Smile To wszystko zalezy od dewelopera. niedawno zdecydowałam się na zakup mieszkania od dewelopera Kreator Dom http://kreatordom.pl jest to wspaniała decyzja, której absolutnie nie żałuje. Wszedzie mam blisko, pomimo, ze mieszkam na peryferiach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Architekt wybiera za Ciebie różne rozwiązania, podpowiada konkretne płytki czy meble, to duże ułatwienie i wygoda Smile Zdecydowanie polecam tego typu współpracę każdemu, bo to naprawdę pomocne. A projekty i realizacje tej firmy http://www.ablarchitekt.pl/ bardzo ładne, jestem pewna, że wasz dom pięknie się prezentuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej zamiast budować dom, kupić już gotowy. Na stronie: https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/domy jest tak duży wybór tego typu ofert, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie w dobrej cenie. Może nawet niższej niż wybudowanie własnego domu. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy