FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
prezent skrzynka piwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Swierczu
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2020
Posty: 42

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 10:41 am    Temat postu: prezent skrzynka piwo Odpowiedz z cytatem

Hej,
święta tuż tuż więc rozglądam się za prezentami. Chodzi mi o coś w stylu skrzynka piwo . Najlepiej jakby było handmade. Dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1253

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci na pewno znajdziesz z łatwością taki produkt. Jest tego cała masa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1246

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wymień ten prezent na coś bardziej oryginalnego. Moim zdaniem życzenia świąteczne, które możecie zamówić na stronie https://wyjatkowypodarunek.pl/oferta/nagranie-swiateczne/ są o wiele fajniejsze niż alkohol. Takie życzenia zostają z osobą na wiele lat i można je podarować np na pendrive.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urogahn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ramach prezentu możemy zabrać bliską nam osobę w jakieś oryginalne miejsce. Takie prezenty są zawsze niezapomniane, w przeciwieństwie do zwykłych podarunków.
_________________
browar legnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hnicolas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol to zawsze dobry pomysł na prezent dla mężczyzny. Wręczanie alkoholu w prezencie w naszym kraju, ale także na całym świecie, ma bardzo długą tradycję, dlatego też praktycznie nie spotkamy się sytuacją, w której solenizant będzie zaskoczony lub niezadowolony z tego rodzaju podarku. Naturalnie powinniśmy unikać dawania alkoholowych prezentów nieletnim bądź osobom w podeszłym wieku. Takim prezentem może być stanislav wódka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1634

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie znasz mojej babci Smile Ona uwielbia czyta, żaden inny prezent nie będzie się jej podobał jak książka. W tym roku zamówiłam jej https://www.taniaksiazka.pl/ostatnia-odyseja-cykl-sigma-force-tom-15-james-rollins-p-1511086.html , mam nadzieję że się ucieszy bo jeszcze nie czytała żadnej książki tego autora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że takie cos na prezent u nas w rodzinie zawsze przechodzi. Można powiedzieć, że lubimy sobie takie podarunki dawać. W ogóle znalazłam ostatnio taki https://podarujalkohol.pl sklep odnośnie właśnie produktów związanych z alkoholem. Można sobie ładnie go etykietką spersonalizować. Bardzo mi to odpowiada i jestem z tego powodu zadowolona. Wiem, co dziadek dostanie na urodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy