FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble w kuchni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 7:14 am    Temat postu: Meble w kuchni Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje zdjęć mebli, które sięgają pod sam sufit. Zabudowana gora i dół.
Mam mala kuchnie, i dla mnie to super rozwiazanie bo duzo szafek bedzie. Ale maz sie uparl, bo brzydko to bedzie wygladalo. Doda ze mam waskie okno (dlugie ale niskie) narożne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to na razie projekt Wink Czekam na jego realizację... Górne szafki są na "klik" a te pod nimi otwierane do góry. Kuchnia bardzo mała dlatego potrzebne było aby zaaranżować jak najwięcej miejsca.


Możesz również zastanowic się nad kupieniem mebli gotowych. Jesli kuchnia jest wymiarowa oraz jeśli mozna wstawić do niej takie meble, to bedzie to znacznie lepsze rozwiazanie.

Zerknij sobie tutaj:
https://tohurt.pl/

W sklepie znajdziesz spory wybór ładnych mebli do wnetrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
johathan.ferry
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2022
Posty: 1
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble w kuchni przede wszystkim powinny być funkcjonalne, dlatego według mnie warto jest przemyśleć kwestię mebli na wymiar. Takie meble mogą być dopasowane co do milimetra naszego wnętrza.
_________________
kuchnie na wymiar Lubin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 259

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy robisz taka zabudowe pod sufit, jakiś słupek czy coś, to warto pomyślec o tym, by np. piekarnik nie znajdował się pod blatem, ale własnie w takim słupku. Ma to swoje korzyści. Po pierwsze dużo łatwiej wyciaga sie wszystko z takiego piekarnika, bo jest wyżej. I łatwiej kontrolowac to, co się dzieje w środku. Inna sprawa, ze teraz są tak ładne konstrukcje, jak np. SPG67 Solgazu, że dużo lepiej wyglądaja jak się je tak wyeksponuje, niż schowa pod blatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dpadberg
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad kuchnią pod wymiar, co Wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klodia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 951

PostWysłany: Pon Sty 02, 2023 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w porządne akcesoria meblowe. Dlatego ze swojej strony polecam ofertę: https://bimeb.pl/akcesoria-meblowe/amortyzatory-odbojniki/silikonowe Na pewno uda ci się wybrać coś odpowiedniego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Czw Mar 23, 2023 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykładowe aranżacje kuchenne znajdziecie już niemal w każdym markecie sprzedającym meble, a w internecie na pinterescie itp. portalach lub w grupach na fb. I z takich właśnie grup dowiedziałam się o kitchen helper Macie takie coś w swoich kuchniach? Wydaje mi się być najbezpieczniejszym rozwiązaniem przy małym dziecku, które zawsze chce we wszystkim "pomagać". A dzięki kilku modelom do wyboru spokojnie można dopasować go do wystroju naszej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 25, 2023 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto podejść do aranżacji kuchni w sposób racjonalny. Tutaj nie ma sensu decydować się na elementy, które Wam nie odpowiadają. Na stronie https://comitor.pl widziałem więcej na temat nowoczesnych propozycji aranżacyjnych. A jakie Wy macie zdanie o takich aspektach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 525

PostWysłany: Pon Mar 27, 2023 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie ładnych, niedrogich i gotowych mebli kuchennych to polecam zerknąć na https://lubiemeble.pl/zestawy-mebli-kuchenne . W proponowanych zestawach znajdziesz nowoczesne rozwiązania i wyjątkowe promocje. Dzięki szerokiej ofercie mebli zaprojektujesz piękną i funkcjonalną kuchnię. Znajdziecie tam pełne zestawy mebli, krzesła stoły i stołki. Mają też całkiem niezły wybór hokerów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2023 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble kuchenne? Macie w planach zdecydować się na jakieś sprawdzone meble kuchenne? Nie powinno być z tym większego problemu, jeśli tylko znajdziecie właściwą firmę. Myślę, że ta firma https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/ jest w stanie wiele zaoferować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2023 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam bardzo duży wybór kuchennych mebli w skandynawskiej sieciówce, pewnie je sobie zamówię ale mam tez na uwadze tych https://montiermebli.pl/ monterów bo nie chcę się denerwować przy montażu, oni zrobią to lepiej i szybciej niż ja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Nie Lip 09, 2023 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim funkcjonalnych i dobrze wykonanych baterii stojących oraz wiszących również dopasowanych do wybranego zlewozmywaka to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej marki Sotbe https://sklep.sotbe.com/baterie-kuchenne-zlewozmywakowe-krany-do-kuchni w którym będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji w zależności oczywiście od konkretnych potrzeb i budżetu na ten cel. Zapewniamy przy tym aż 5 letnią gwarancję jakości. Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy